banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

banner722

“Karaman FK İçin Çalışıyoruz”

Karaman Futbol Kulübü tarafından tesislerin hemen yanında 4800 m2 alanda bulunan doğal çim antrenman sahası yeni sezona hazırlanıyor.

YEREL 22.06.2022, 09:09
705
“Karaman FK İçin Çalışıyoruz”
banner762

Konuyla ilgili olarak kulüp tarafından yapılan açıklamada: “Memleket sevdamızı sırtımıza yüklenip sevdamız Karaman Futbol Kulübü adına mücadele etmeye devam ediyoruz. Karamanspor tesislerinin hemen yanında 4800 m2 alanda bulunan doğal çim antrenman sahamızı yeni sezona hazırlıyoruz.

Tamamıyla kendi imkânlarımız dâhilinde yürüttüğümüz projemizin Mimarları olan Muhammet Aksoy ve Ömer Faruk Tekin'in bizzat üzerinde çalıştığı projede; öncelikle mevcut saha projelendirildi. Daha sonra sahanın toprak katmanı kaldırıldı ve mevcut olan dolgu katmanı tesviye edilip sıkılaştırdı.

Projenin ikinci basamağında drenaj kanalları oluşturulup, su sızdırır katmanlar yapılacak. Devamında ise ponza ile çim altı katman oluşturularak, çim ekimi gerçekleştirilecek.

Yeni sezon hazırlıkları doğrultusunda 2. lige çıkma parolası ile çalışmalarımızı hem saha içi hem de saha dışında yürütmeye devam ediyoruz.

Gelecek nesiller için Karaman'a doğal çim saha kazandırmayı kendimize bir borç bilip gereğini yerine getirecek olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Her şey Karaman için, Karaman FK. İçin” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 07 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@