banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

banner722

Karaman Yeşildereliler Derneği Yönetimi Bir Araya Geldi

Karaman’da faaliyetlerini sürdüren Yeşildereliler Derneği Yönetimi Av.Ramazan Eryiğit başkanlığında bir araya geldi.

YEREL 09.06.2022, 09:21
307
Karaman Yeşildereliler Derneği Yönetimi Bir Araya Geldi
banner762

Yakın zamanda Karaman Merkez ve Yeşildere köyünde birçok etkinliğe imza atan dernek önümüzdeki süreçte yürütülecek çalışmaları planlamak için bir araya geldi.

Dernek Başkanı Av.Ramazan Eryiğit yaptığı açıklamada “Tarihiyle, kültürüyle ve doğasıyla Karaman’ın gözbebeği olan Yeşildere köyümüzün ve köylülerimizin buluşma noktası olan derneğimizde bugüne kadar bir çok etkinliği el birliğiyle başardık. Karaman Merkezde kazandırdığımız ibrala Kültür Evi ile kültürümüzü gelecek nesillere aktarmanın yanı sıra çok sayıda etkinlik gerçekleştirdik. Köyümüzde festivaller ile binlerce köylümüze unutamayacakları anlar yaşattık. Pandemi döneminde ara vermek zorunda kaldığımız çalışmalara ve etkinliklere değerli yönetim kurulu üyelerimiz ve köylülerimizin destekleri ile yeniden başlayacağız.

Bugüne kadar yanımızda ve en büyük desteğimiz olan hemşerilerimizin bundan sonraki süreçte de derneğimize desteklerinin artarak devam edeceğine inancımız tamdır.

Karaman Merkezde şehrimize kazandırdığımız ibrala Kültür Evinde hemşerilerimizle buluşacağımız etkinlikleri heyecanla bekliyoruz. Hep birlikte koşturduğumuz yönetim kurulu üyelerimize ve hemşerilerimize Yeşilderemiz adına teşekkür ederim” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 07 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@