banner464

KARAMAN'DA KAR ENGEL TANIMADI!

Karaman'da yeni yapılan oto galericiler sitesi yoğun kar yağışına dayanamadı. Oto galeriler sitesi sundurmaları yer yer 60 cm'ye ulaşan kar yoğunluğuna dayanamayarak çöktü.

KARAMAN'DA KAR ENGEL TANIMADI!

Karaman'da yeni yapılan oto galericiler sitesi yoğun kar yağışına dayanamadı. Oto galeriler sitesi sundurmaları yer yer 60 cm'ye ulaşan kar yoğunluğuna dayanamayarak çöktü.

26 Kasım 2014 Çarşamba 16:58
1060 Okunma
KARAMAN'DA KAR ENGEL TANIMADI!
Karaman'da yeni yapılan oto galericiler sitesi yoğun kar yağışına dayanamadı. Oto galeriler sitesi sundurmaları yer yer 60 cm'ye ulaşan kar yoğunluğuna dayanamayarak çöktü. Çok sayıda aracın zarar gördüğü bildirilen oto galericilerde ciddi maddi hasar olduğu belirtildi.  Olayın gece yaşanmasıyla olası can kayıplarının önüne geçerken ciddi şekilde maddi kayıp buluyor. Oto Galericiler ise sundurmaların tamamen yıkıldığını dile getirerek ''Sundurmalar sadece yani kara dayanamadı göçtü. Gece saat 12 de arkadaşlar galerici olarak hepimiz geldik buraya arabalarımızı içeriye aldık. Ama 2 3 arkadaşımızın 5 10 arabasında hasar var. İşte şimdi önemlimizi alıyoruz. Bu 2 bloğun üzerlerine sandviç panel yaptırdık' 'dedi.

''Yüzme havuzunun çatısı çöktü''

Fikret Ünlü Yüzme Havuzu akşam saatlerinde kar nedeniyle çöktü. Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Fikret Ünlü Olimpik Yüzme Havuzu 60 cm'i bulan kara fazla dayanamayarak çöktü. Yoğun kar yağışına dayanamayan havuzun balon çatısı kullanılamaz hale geldi.

''Tenis Kortu da Çöktü''

Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı tenis kortu yoğun kar yağışına dayanamayarak çöktü. Kar yağışından en çok etkilenen tenis kortu kullanılmaz hale geldi. Çevrede ki vatandaşlar da tenis kortunun büyük bir gürültüyle çöktüğünü dile getirerek ''Gece saat 1 sıraları 12:30 sıralarıydı bir gürültü oldu.  Ben deprem oluyor herhalde dedim. Ondan sonra terasa çıktım benim terasta gitmiş. Üzerine doğru baktım tenis kortu da gitmiş. Berbat bir şekildeydi'' dedi.

Havuz Kafe'nin Çatısı Çökmek Üzere''
Kapalı Yümze Havuzunun yanında bulunan havuz kafede yağan karın ağırlığından yan yatarak çökme tehdidi altında.  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü vatandaşların zarar görmemesi için çevreyi güvenlik altına aldığı öğrenildi.

Karaman'da kar yağışının devam etmesi bekleniyor.

 

Son Güncelleme: 26.11.2014 17:16
Yorumlar