banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

Karaman’da ‘Sabah Namazı Buluşmaları’

“Sabah Namazı Buluşmaları” Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri, velilerin ve halkın katılımıyla gerçekleştirildi.

YEREL 12.12.2021, 12:54 12.12.2021, 12:55
811
Karaman’da ‘Sabah Namazı Buluşmaları’
banner762

Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Din Öğretimi Şubesi ve İl Müftülüğü tarafından organize edilen “Sabah Namazı Buluşmaları” programı Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Konuyla ilgili olarak Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından yapılan açıklamada:

“Okulumuz Karaman Anadolu İmam Hatip Lisesi tatbikat camimizde gerçekleştirilen programımız sabah namazı öncesi aşrı şerif tilaveti ve hatim duasıyla, namaz akabinde ise birbirinden kıymetli okulumuz mezunu hocalarımızın icra ettiği zikr ,tahmid, tehlil, tekbir, tesbihat, salavat ile gönüllerimiz huzur ve sükûnet buldu.

Karaman İl Müftümüz Faruk Gürbüz hocamızın veciz hitabından sonra Karaman AİHL müdürlüğümüz tarafından misafirlerimize çorba ve akabinde çay ikram edildi.

Rabbimizin çağrısına icabet edip sabah namazına gelen bu programın hazırlanmasında emeği geçen, programı icra eden, hizmet eden, bu hayırlı işte maddî ve manevî destek veren tüm kardeşlerimize en kalbî muhabbetlerimizi sunuyoruz” ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 21 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@