banner877

banner919

banner990

banner957

banner722

Karaman’ın Yeni İl Müdürü Belli Oldu

Zonguldak Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdür Yardımcısı Murat Yılmaz Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Karaman İl Müdürü oldu.

YEREL 09.08.2022, 22:52
3565
Karaman’ın Yeni İl Müdürü Belli Oldu
banner762

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un imzasıyla Şehircilik ve İklim Değişikliği Karaman İl Müdürlüğü’nde vekaleten atanan Çevre Mühendisi Murat Yılmaz’ın önümüzdeki günlerde yeni görevine başlayacağı öğrenildi.
Zonguldak'taki görevi sırasında başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren Yılmaz, 2012 yılında Zonguldak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde çevre mühendisi olarak görevine başladı. İl Müdürlüğü bünyesinde Çevre Yönetimi ve Denetimi, ÇED ve Çevre İzinleri Şube Müdür vekili görevlerinin yanısıra 2018 yılından itibaren İl Müdür Yardımcısı vekili olarak görev yaptı.

MURAT YILMAZ KİMDİR?

Murat Yılmaz, 1985 yılında Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde doğdu. Lise öğrenimini Üsküdar Çağrıbey Anadolu lisesi'nde tamamladıktan sonra 9 Eylül Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun oldu.
İkinci lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı ve halen Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Yılmaz mesleği ile ilgili olarak özel sektörde kısa bir dönem çalıştıktan sonra 2012 yılında Zonguldak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde Çevre Mühendisi olarak görevine başladı. İl Müdürlüğü bünyesinde Çevre Yönetimi ve Denetimi, ÇED ve Çevre İzinleri Şube Müdür vekili görevlerinin yanısıra 2018 yılından itibaren İl Müdür Yardımcısı vekili olarak görev yaptı.
Üniversite Öğrenim süreciyle birlikte gönüllü olarak kamu yararına çalışan sivil toplum kuruluşlarında görev alan Yılmaz, çeşitli sivil toplum kuruluşlarında kurucu il temsilciği görevlerinde ve yönetim kurulu üyeliklerinde bulundu.
İyi derecede ingilizce bilen Yılmaz evli ve bir çocuk babasıdır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 30 Kasım 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@