banner590

banner722

KARYURTDER’den İl Sağlık Müdürü Kurşun’a Ziyaret

Yeşeren Umutlar ve Refah Toplumu Derneği (KARYURTDER) Kurum ziyaretlerine devam ediyor.

YEREL 08.04.2021, 17:31
191
KARYURTDER’den İl Sağlık Müdürü Kurşun’a Ziyaret
banner762

Dernek yönetim kurulu, Ali İmran Aksu başkanlığında İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun’u makamında ziyaret ederek, amaçlanan dernek faaliyetleri kapsamında bilgi aktararak, sosyal hizmetler kapsamında Karaman’daki sağlık kurum ve kuruluşlarında istihdam edilen kişiler hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

Dernek hakkında İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun’a bilgi aktaran Aksu, kamuda istihdamı gerçekleşen kuruluş gençlerine yönelik iş bilincinin kazandırılması, iletişim ve öfke kontrolü gibi bireysel gelişim ile kamusal verimliliğin artırılmasına yönelik uyum çalışmaları kapsamında kurum ziyaretleri yaptıklarını.’’ söyledi. Süreç içerisinde çalışmaların birebir devam edeceğini belirten Aksu, hizmet noktasında sunabilecek olduğumuz her türlü destek ile gerek bireyin gelişimi gerekse kamusal verimliliğin  artırılmasına yönelik inisiyatif alabileceklerini ekledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Dr. Adnan Kurşun, dernek başkanı Ali İmran AKSU ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında başarı ve kolaylıklar diledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 12 Nisan 2021
İmsak 04:46
Güneş 06:10
Öğle 12:53
İkindi 16:32
Akşam 19:26
Yatsı 20:45

Gelişmelerden Haberdar Olun

@