Kent Konseyi’nden Örnek Davranış

Karaman Kent Konseyi ve AHİDER, 15 yıldır felçli olarak yatan ve 81 yaşında olan Nefise Koca’yı ziyaret ederek ihtiyacı olan hasta yatağı ve tekerlekli sandalyeyi kendisine hediye etti.

banner491
Kent Konseyi’nden Örnek Davranış
banner567
Karaman Kent Konseyi bünyesinde oluşturulan, Sanayi ce Ticaret Çalışma Grubu, Urgan Mahallesinde ikamet eden, 81 yaşındaki 15 yıldır felçli yatalak hasta olan Nefise Koca’yı evinde ziyaret etti ve kendisine ihtiyacı olan fonksiyonel hasta yatağını ve tekerlekli sandalyeyi hediye etti.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Karaman Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven “ Karaman Kent Konseyi olarak oluşturduğumuz Sanayi ve Ticaret Çalışma Grubumuz, AHİDER ile birlikte böylesine örnek bir davranış gerçekleştirdik.  Nefise teyzemizin hastalığından dolayı zorlaşan hayat şartlarını bir nebze hafifletmek amacıyla, kendisine hasta yatağı ve tekerlekli sandalye hediye ettik. Görüyoruz ki Karaman Kent Konseyi olarak, bünyemizde barındırdığımız bütün mekanizmalarımız ile şehrimizin ve halkımızın taleplerine ve ihtiyaçlarına kulak veren ve bu ihtiyaçları hızlı bir şekilde giderebilen bir yapı haline geldik.  Bu konuda Belediye Başkanımızın destekleri bizleri ayrıca mutlu etmektedir. Kent Konseyi olarak buna benzer hizmetlerimiz katlanarak devam edecektir. Bütün arkadaşlarıma ve AHİDER’e çalışmalarından dolayı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2014, 14:19

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner581