banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

KMÜ'de Samida (Üç Kız Kardeş) Müzik Grubu Rüzgârı Esti

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Atatürkçü Düşünce Öğrenci Topluluğu ve Sosyal Demokrat Öğrenci Topluluğu tarafından konser düzenlendi.

YEREL 21.10.2021, 15:17 21.10.2021, 15:19
361
KMÜ'de Samida (Üç Kız Kardeş) Müzik Grubu Rüzgârı Esti
banner762

KMÜ Amfi Tiyatro da düzenlenen konsere Rektör Prof. Dr. Namık Ak, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Murat Ertekin, üniversite yöneticileri ve personeli ile çok sayıda öğrenci katıldı.

Konser öncesi konuşan Rektör Namık Ak, "Üniversitemizin akademik ve fiziki gelişiminin yanı sıra sosyal ve kültürel faaliyetlerle de üniversitemizin gelişimine katkı sağlamaya gayret gösteriyoruz. Henüz kısa bir süre önce memleketlerinden ve ailelerinden ayrılarak üniversitemize ve Karamanımıza gelen öğrencilerimiz için bir moral kaynağı olacak olan bu konserin düzenlenmesinde emeği geçen herkesi gönülden tebrik ediyorum.

Üniversitemizin öğrencilerimiz açısından sahiplenilmesi, ailelerinden uzak kaldıkları süreçte kendilerini aile sıcaklığında hissetmeleri ayrıca Karamanlı vatandaşlarımızın da Karaman'ın bir değeri olan üniversitemizle bütünleşmeleri açısından düzenlenen bu tip etkinliklerin önemli olduğunu düşünüyorum."

Açılış konuşmasının ardından sahne alan Samida Müzik Grubu öğrencilere keyifli dakikalar yaşattı. Konser sonrası Rektör Prof. Dr. Namık Ak, Samida Müzik Grubu üyelerine hediye takdiminde bulunarak bir süre sohbet etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 21 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@