KMÜ Öğrencileri Suriye Sınırında

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İlim Hikmet Marifet Öğrenci topluluğu tarafından Hatay'da Suriye Sınırında görev yapan Mehmetçiğe destek amacıyla ziyaret gerçekleştirildi.

banner491
KMÜ Öğrencileri Suriye Sınırında
banner567

Proje Sahibi ve Topluluk Başkanı Fatma Coştu; “Mehmetçiğimiz yurtiçinde ve yurtdışında İstiklal ve İstikbal mücadelesi veriyor. Ülkemizin ve milletimizin istikbali olan biz gençlerde İstikbalimizin bekçileri, İstikbalimizin kahramanları Mehmetçiklerimizin her zaman ve her yerde yanındayız. İstiklal şairimizin de dediği üzere "Girmeden tefrika bir millete düşman giremez, toplu vurdukça yürekler onu top sindiremez."

Elhamdülillah ki bizim yüreklerimiz toplu vuruyor.

Üniversitemiz akademik, idari personelinin ve öğrenci arkadaşlarımızın katılımıyla Hatay'ın Hassa ilçesinde, sınır bölgesinde görev yapan, operasyonlara katılan Mehmetçiğimize destek olmak amacıyla ziyaretimizi gerçekleştirdik. Karaman’dan yola çıkan özellikle gençleri temsil eden ilk kafile olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyoruz. Bu hususta başta Üniversitemiz Yönetimi, Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanımız Sayın Cahit Suci, İslami İlimler Fakültesi Yönetimi ve Sayın Mustafa Oral hocamız olmak üzere bizlere destek olan ve ziyaretimize katılan herkese teşekkür ederim.“ dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2018, 15:33

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner592

banner590

banner591