banner597

KTSO Başkanları'ndan Ramazan Ayı Mesajı

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladılar.

banner491
KTSO Başkanları'ndan Ramazan Ayı Mesajı
banner567

Başkanlar mesajlarında; "Gönüllere huzur veren 11 ayın sultanı Ramazan ayına kavuşmanın manevi iklimini yaşıyoruz.  Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu ise cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayı, rahmeti ve bereketi bol olan bir aydır. Yoksulların gözetildiği, iftar sofralarının paylaşıldığı Ramazan ayı, aynı zamanda millet olarak yardımlaşma ve kaynaşma bakımından kaçırılmaması gereken bir fırsat ayıdır. 

İçinde bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'ni barındıran Ramazan ayının ülkemize, milletimize, İslam alemine ve bütün insanlığa barış, huzur getirmesini temenni ediyoruz. Mübarek Ramazan ayı hürmetine, başta Filistin-Kudüs olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerinde zulme maruz kalan tüm kardeşlerimizin acılarının son bulmasını diliyoruz. Toplumsal ve insani dayanışmanın en üst düzeye çıktığı mübarek Ramazan ayının bütün evlere, gönüllere, huzur ve bereket getirmesini ve hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

Ramazan-ı Şerifiniz mübarek olsun.” ifadelerine yer verdiler.
 

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2018, 14:07
banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner600

banner601

banner590

banner591