Kuntoğlu’nun 23 Nisan Mesajı

​İl Müdürü Kuntoğlu: “2053 ve 2071 Hedeflerini, Bizim Yetiştireceğimiz Bilge ve Ahlaklı Çocuklar Gerçekleştirecektir.”

banner491
Kuntoğlu’nun 23 Nisan Mesajı
banner567

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. İl Müdürü Kuntoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bugün, Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının, bağımsızlığımızın ve milli egemenliğimizin ilan edilişinin 98. Yıl Dönümünü kutluyoruz. Büyük bir gurur ve heyecan içinde, milletçe ortak bir mutluluğu paylaşıyoruz.

Gazi Mustafa Kemal’in öncülüğünde ‘Milletin bağımsızlığını yine milletin azmi ve kararlılığı kurtaracaktır’ bilinciyle tutuşturulan bağımsızlık ateşi, 23 Nisan 1920 Cuma günü Anadolu’yu saran bir güneş haline gelmişti.

En zor zamanlarda bile milli iradenin tecelli ettiği, istiklal aşkının alevlendiği TBMM’nin açılışının, milletimizin huzurlu ve güvenli bir gelecek için çocuklarımıza armağan edilmesi, onlara verilen değeri göstermesi bakımından büyük önem arz etmektedir.

Bizler 23 Nisanları çocuklarımızın gülücüklerinde coşkuyla kutlarken; yarınlarımız olan yavrularımızın, değerlerimizle büyüyerek en iyi, en donanımlı biçimde yetişmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Daha güçlü bir ülke olarak Türkiye’nin 2023 vizyonunu bizler gerçekleştirirken, 2053 ve 2071 hedeflerini, bizim yetiştireceğimiz bilge ve ahlaklı çocuklar gerçekleştirecektir. Bu sorumluluğun hassasiyetiyle çalışırken, geleceğimizin teminatı çocuklarımıza güven duyarak milletçe onlardan büyük başarılar bekliyoruz.

Kendi evlatlarımızla birlikte bölgemizin ve dünyanın tüm çocuklarının mutlu, huzurlu ve müreffeh bir geleceğe ulaşmalarını temenni ediyor, Gazi Mustafa Kemal ve mücadele arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı, şükran ve minnetle anıyorum. Ülkemizin, milletimizin ve tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590