banner877

banner919

banner928

banner957

banner975

banner722

Liseli Genç Şair Şiir Kitabını Vali Işık’a Hediye Etti

Karaman Anadolu lisesinde öğrenimini sürdüren son sınıf öğrencisi Enes Gürbüz, “Sil Baştan Doğarım” isimli kitabını Vali Mehmet Alpaslan Işık’a hediye etti.

YEREL 25.09.2021, 08:46
153
Liseli Genç Şair Şiir Kitabını Vali Işık’a Hediye Etti
banner762

Valilik makamında gerçekleşen ziyarette genç şair Enes ile yayınladığı kitabı ve edebiyat üzerine bir süre sohbet eden Vali Işık, genç şairi tebrik ederek bundan sonraki hayatında da aynı başarılı çalışmalara imza atarak edebiyat alanında başarılı bir yazar olabileceğine olan inancını belirtti. Gelişimin fikirler üreten genç nesillerle mümkün olacağına değinen Vali Işık, hayata karşı en duyarlı insanların sanatçılar ve edebiyatçıların olduğunu ifade ederek genç şair Enes Gürbüz’e yazın dünyasında ve derslerinde başarılar diledi.

Ziyarette arkadaşlarıyla birlikte çıkardığı aylık edebiyat dergisi “Kalemlik” ve çeşitli şiirlerinden oluşan “Sil Baştan Doğarım” adlı kitabı hakkında Vali Mehmet Alpaslan Işık’a bilgiler veren Enes, edebiyata ve özellikle şiire karşı büyük bir ilgisi olduğunu belirterek aynı azim ve inançla yazın dünyasında ve özellikle şiir alanında daha kaliteli eserler verebilmek için çok çalışacağını söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, İl Müftüsü Faruk Gürbüz ve İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı İsmail Kılınç’ın da eşlik ettiği ziyaretin sonunda Lise öğrencisi Enes Gürbüz, “Sil Baştan Doğarım” adlı şiir kitabını ve aylık yayımlanan “Kalemlik” dergisini Vali Işık’a hediye etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 26 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@