banner877

banner919

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Lütfi Gündem; “Hiç Kimsenin Atatürk‘e Hakaret Etme Hakkı ve Haddi Yoktur”

Eğitim Sen Karaman Şube başkanı Lütfi Gündem, sosyal medya hesabında bir şahsın Mustafa Kemal Atatürk'e yapmış olduğu hakaret ile ilgili bir açıklama yaptı.

YEREL 17.11.2020, 14:53
951
Lütfi Gündem; “Hiç Kimsenin Atatürk‘e Hakaret Etme Hakkı ve Haddi Yoktur”
banner762

Karaman Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde güvenlik görevlisi olarak çalışan bir şahsın sosyal medya hesabı üzerinden, ulusumuzun kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ e yönelik olarak sarf etmiş olduğu hakaret içeren paylaşımı kabul edilemez. Karaman Eğitim Sen şube olarak şahsı şiddetle kınıyoruz.

Bu ülkede demokrasi adına saygı sınırları içerisinde kalmak üzere eleştiriler yapılabilir. Ancak hiç kimsenin kimseye kaldı ki bu ülkenin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ‘e hakaret etme hakkı ve haddi yoktur. Atatürk’ün milliyetini sorgulayanlar dönüp kendilerine baksınlar. Bu ülkede yaşamaktan rahatsız oluyorsanız gidebilirsiniz. Ancak Atatürk ‘ ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devletinde kalacaksanız saygı duymak zorundasınız.

 Sonuç olarak Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde hiç kimsenin Atamıza hakaret etmesine müsaade edilemez ve bu gibi şahısların kamuda istihdamına yer verilemez. Konu ile ilgili olarak Karaman Valiliğinin ve Karaman

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 05 Ekim 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@