banner877

banner919

banner921

Son Dakika
banner722

Mehmet Sarı ve Yönetimi Güven Tazeledi

Karaman Önder İmam-Hatipliler Derneği Karaman İl Başkanı Mehmet Sarı ve yönetimi tekrar güven tazeledi.

YEREL 10.10.2021, 00:44 10.10.2021, 00:52
392
Mehmet Sarı ve Yönetimi Güven Tazeledi
banner762

Karaman Önder İmam-Hatipliler Derneği Olağan Genel Kurulu  İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, Müftü Yardımcısı Sırrı Fuat Ateş ve çok sayıda İmam-Hatip gönüllüsünün katılımıyla gerçekleştirildi.

Karaman İmam Hatipler Derneği 4. Olağan Genel Kurulu Karaman Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda yapıldı.

İstiklal Marşı okunması ve İmam Hatip Lisesi öğrencisi Esat Yerli’nin Kuran’ı Kerim Tilaveti ile başlayan 4. Olağan Genel Kurul Karaman Önder Başkanı Mehmet Sarı’nın açılış konuşması ile devam etti. Başkan Mehmet Sarı, derneğin yapmış olduğu ile gerçekleştirdiği projelerden ve hali hazırda devam eden projelerden bahsetti.

Başkan Mehmet Sarı, Önder İmam Hatipler Derneği'nin bir aksiyon ve gençlik hareketi olduğunu, gençlerin her anlamda başarılı olmaları için yönetim kurulu olarak emirlerine amade olduğunu ve olmaya devam edeceklerini söyledi.

Genel Kurulda kısa birer konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan ve İl Müftü Yardımcısı Sırrı Fuat Ateş bu tür toplumsal hareketlerin, STK’ların önemine dikkat çekerek gençliğe sahip çıkılması, onlara yol gösterilmesi, güvenilmesi, cesaretlendirilmeleri gerektiği hususuna dikkat çektiler, devamında divan Kurulunun oluşturulması, Yönetim ve denetim kurulu faaliyet raporlarının okunması, faaliyet raporlarının görüşülmesi ve ibrası, yeni yönetim ve denetim kurulu raporlarının seçimi ile genel kurul sona erdi.

Genel Kurul sonunda bir Teşekkür konuşması yapan Mehmet Sarı Yeni yönetim ve denetim kurullarını sahneye davet ederek yeni seçilen yönetimi üyelere tanıttı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 09 Aralık 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@