banner877

banner919

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

MEPAŞ Müşteri Hizmetleri Yetkililerine “İşaret Dili Eğitimi” Projesini Hayata Geçirdi

Engellilerin yaşam kalitesini yükseltmeye ve onları anlamaya yönelik çeşitli projelere öncülük eden MEPAŞ; işitme engelli bireylerin müşteri hizmetleri merkezlerinden yaptıkları işlemleri kolaylaştırmak ve oluşabilecek iletişim sorunlarını ortadan kaldırmak amacıyla Müşteri Hizmetleri Merkezlerinde görevli personellere işaret dili eğitimi aldırdı.

YEREL 10.08.2022, 10:55
248
MEPAŞ Müşteri Hizmetleri Yetkililerine “İşaret Dili Eğitimi” Projesini Hayata Geçirdi
banner762

MEPAŞ Müşteri Hizmetleri Merkezinde görev alan 19 personel,60 saat süren işaret dili eğitimi programı sonunda katılım belgesi almaya hak kazandı.

Eğitim alan personeller; “Onlarla konuşmak bizi çok heyecanlandırıyor, işitme engelli müşterilerimizi anlayarak bire bir işaret diliyle iletişim kurmak taleplerinin daha hızlı çözülmesine katkı sağlıyor” dediler.

MEPAŞ Müşteri Hizmetleri ve Operasyonlar Direktörü Fatih Yetimoğlu ise; “MEPAŞ’ın faaliyet gösterdiği 6 ildeki personellerimizin işaret dili eğitimi almasını sağlayarak işitme engelli müşterilerimizi doğru bir şekilde anlayıp, talepleri doğrultusunda hızlıca çözüm üreterek müşteri memnuniyetini sağlamak projemizin asıl amacıdır.” dedi.

.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 04 Ekim 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@