banner877

banner919

banner928

banner957

banner975

banner722

MEVKA İle Bir Proje Daha İmzalandı

Mevlana Kalkınma Ajansı 2021 Teknik Destek Programı sonucunda başarılı olan projeler arasında yer alan “Karaman İl Özel İdaresi Teknik Personelinin Eğitilmesi” projesi için imzalar atıldı.

YEREL 28.09.2021, 10:49
162
MEVKA İle Bir Proje Daha İmzalandı
banner762

MEVKA Genel Sekreteri İhsan Bostancı ve Karaman İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Yener Terlemez arasında imzalanan protokol ile birlikte Karaman İl Özel İdaresi Teknik Personelleri, Modüler ve Doğal Arıtma Tesislerinin Projelendirilmesi ve Üç Boyut Modelleme ile Render Projelerinin Hazırlanması konularında eğitim alacaklar.

İmzaların atılmasının ardından açıklama yapan İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Ali Yener Terlemez: “ Karaman İl Özel İdaresi olarak önceliğimiz kurumsal kapasitemizin geliştirilmesi. Personellerimizin alacağı bu eğitimler ile hem Karaman-Konya Bölge Planının uygulanmasına katkıda bulunulacak hem de hazırlık ile uygulama aşamalarında güçlük yaşanılan proje hazırlama faaliyetleri geliştirilmiş olacak. Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi akademik personeli tarafından verilecek eğitim ile Üniversite-Kamu işbirliğimizin de gelişmesine katkı sağlanmış olacak” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 26 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@