banner629

MHP İl Yönetiminden Başkan Kalaycı’ya Ziyaret

Karaman Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Oktay Yılmaz ve İl Yönetimi Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’yı ziyaret etti.

banner491
MHP İl Yönetiminden Başkan Kalaycı’ya Ziyaret
banner567

Belediye Encümen Salonunda gerçekleşen ziyarete İl Başkanı Oktay Yılmaz’ın yanı sıra MHP MYK Üyesi Hüseyin Korkmaz’da katıldı.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, 50 günlük süre içerisinde gerçekleşen faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Kalaycı; “Göreve geldiğimiz günden buyana vatandaşlara kapımızı sonuna kadar açtık. Belediyemize gelen her vatandaşımızı kabul ettik, dertlerini dinledik. Seçim sürecinde söz verdiğimiz gibi herkesi kucakladık.

50 günlük süre içerisinde Dil Bayramı etkinliklerinden ramazan etkinliklerine, çocuklara yönelik faaliyetlerden, hanımlara yönelik faaliyetlere, son olarak da vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği kitap fuarından şuan devam eden Türkiye Satranç Turnuvası Final Müsabakaları etkinliğine kadar bir çok faaliyet gerçekleştirdik” dedi.

Ziyaretin sonunda MHP Karaman İl Başkanı Av. Oktay Yılmaz, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin resmini Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’ya hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 18:53

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner644

banner612

banner590