banner597

Milletvekili Eser’in 15 Temmuz Mesajı

AK Parti Karaman Milletvekili Av. Selman Oğuzhan Eser, 15 Temmuz darbe girişiminin 2’nci yılı nedeniyle mesaj yayınladı.

banner491
Milletvekili Eser’in 15 Temmuz Mesajı
banner567

Eser mesajında; “15 Temmuz 2016 tarihinde vatan hainlerinin gerçekleştirmek istediği alçak darbe girişiminin ikinci seneyi devriyesinde; içimiz buruk, gözlerimiz yaşlı ve vicdanlarımız hala yaslıdır.

Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla yola çıkan Kahraman Türk Milleti iradesine sahip çıkmak için; tanklar, helikopterler, uçaklar ve en ağır silahlarla eblehe misali masum vatandaşlarımıza saldıran, üniforma giymiş vatan hainlerine karşı, Mehmet Akif Ersoy’un kahramanlığımızın destanı İstiklal Marşı’mızdaki “Siper et gövdeni dursun bu hayasızca akın” dizilerindeki çağrıdan feyz alarak, bu hain darbe girişimi başta Ömer Halis DEMİR gibi yiğitlerimizin ve kahraman milletimizin eşsiz mücadelesi ile engellemiştir.

Tarihi destanlarla dolu necip milletimiz vatan hainlerine ve onların destekçilerine karşı 7’den 70’e hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır diyen ecdadın torunları olduğunu göstermiş ve geçmişi kahramanlıklarla dolu tarihine bir sayfa daha eklemiştir.

Küfrün askerlerine karşı mazlumların son kalesi bu Aziz Vatanın evlatları ve bu uğurda şehadet şerbetini içen, yüreği iman, sevdası bayrak olan tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarımıza sabırlar diler, Gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunarım.

Emanetleri, emanetimizdir.”

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 09:45
banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner600

banner601

banner590

banner591