banner877

banner919

banner928

banner957

banner975

banner722

Milletvekili Ünver, Köylerde Sorunlara Kulak Verdi

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, geçtiğimiz günlerde sele maruz kalan Süleymanhacı ve Eğilmez köyleri ile bünyesindeki tarihi dokusuyla yüksek turizm potansiyeli taşıyan Madenşehri köyünü ziyaret edip vatandaşların sorunlarını dinledi.

YEREL 19.09.2021, 12:48 19.09.2021, 12:50
163
Milletvekili Ünver, Köylerde Sorunlara Kulak Verdi
banner762

CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, CHP İl Başkanı Mustafa Cem Kağnıcı ile birlikte köyleri ziyaret etti. Geçtiğimiz günlerde sele maruz kalan Süleymanhacı ve Eğilmez köylerinde vatandaşlarla bir araya gelen Ünver, gerçekleştirdiği ziyaret hakkında; “Hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletip köylerin ihtiyaçları, tarımın ve hayvancılığın durumunu değerlendirdik.” açıklamasını yaptı.

Vatandaşların sorunlarını dinleyip, tarımın ve hayvancılığın geldiği durumu değerlendiren Ünver, Karaman’ın ilk Hristiyanlık döneminden bu yana en önemli tarihi kalıntılarına sahip olan Madenşehri köyünü de ziyaret etti. Ünver ziyarete ilişkin yaptığı değerlendirmede: “Madenşehri köyümüzde yıllardır planlanmasına rağmen köyün taşınması işinin bir türlü gerçekleştirilememesi, tarihi eserlerin gün yüzüne çıkarılamaması, köy ve çevresinin bir türlü ülke turizmine kazandırılamamasının önündeki engelleri konuştuk.” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 26 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@