banner877

banner919

banner990

banner957

banner722

Milli Eğitimden Maarif Müfettişi Tahsin Yazan’a Veda Yemeği

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu tayini çıkarak ilimizden ayrılacak olan Maarif Müfettişi Tahsin Yazan’a veda yemeği düzenledi.

YEREL 19.04.2018, 09:45
387
Milli Eğitimden Maarif Müfettişi Tahsin Yazan’a Veda Yemeği
banner762

Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan ve Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Maarif Müfettişi olarak atanan Tahsin Yazan için veda yemeği programı düzenlendi.

Öğretmenevinde düzenlenen programa, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Abdurrahman Kurt, Nurettin Doğan ve Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Maarif Müfettişleri katıldı.

“Tahsin Bey çalıştığı süre zarfında hoş bir seda bıraktı”

Düzenlenen programda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, insanların çalıştığı yerlerde hoş bir seda bırakabilmesinin önemli olduğunu belirtti. Kuntoğlu, “Tahsin Bey’in kurumumuzda çalıştığı süre zarfında hoş bir seda bıraktığını söyleyebilirim. Gayet uyumlu bir şekilde çalıştık. Bundan sonraki hayatında Tahsin Bey’e yeni görevinde başarılar diliyorum. Karaman eğitim camiasına yapmış olduğu katkılardan dolayı da teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasına son verdi.

“Karaman’ı kendi memleketim gibi gördüm ve öyle hizmet etmeye çalıştım”

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nun konuşmasının ardından söz alan Tahsin Yazan, Mevlüt Kuntoğlu ile çalışmaktan dolayı çok memnun olduğunu dile getirdi. Yazan, “Veda konuşmaları yapmak zordur. İnsanların duygu yoğunluğunu en fazla yaşadığı konuşmalardandır. Meslek hayatımda çok ilde çalıştım. En uzun çalıştığım illerden birisi de Karaman oldu. Karaman’ı kendi memleketim gibi gördüm ve öyle hizmet etmeye çalıştım. Bulunduğumuz makamlarda yapabildiğimin en iyisini yapmaya çalıştım. Arkadaşlarımızla iyi bir çalışma ortamımız oldu. Karaman güzel izler bıraktı hayatımda. Kastamonu’da bir eviniz, bir kardeşiniz olduğunu unutmayın. Başta Sayın Müdürümüz Mevlüt Kuntoğlu olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Program, yemek ikramı ve İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nun günün anısına vermiş olduğu plaket ve çekilen fotoğraflarla sona erdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 30 Kasım 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@