MÜSİAD Genel Başkanı Kaan Karaman'da

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan MÜSAİD Karaman Şubesi'nin açılışı ve bir dizi ziyarette bulunmak için Karaman'a geldi.

banner491
MÜSİAD Genel Başkanı Kaan Karaman'da
banner567

MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan MÜSAİD Karaman Şubesi yönetimi tarafından Karaman girişinde karşılandı. Genel Başkan ve beraberindeki heyet daha sonra Karaman Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet göstermekte olan bir makine fabrikasını ziyaret etti. Abdurrahman Kaan fabrika hakkında yönetim kurulu başkanı Necmettin Duman'dan bilgiler aldı. Burada yapılan toplantının ardından MÜSİAD heyeti Karaman Valisi Fahri Meral'i makamında ziyaret etti.

Ziyaretlerin ardından MÜSİAD Karaman Şubesi açılışına geçildi. Açılışa Karaman Valisi Fahri Meral, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı Albay İlhan Şen, İl Müftüsü Muhammed Lutfi Ketenci, AK Parti Karaman İl Başkanı Mehmet Er, İş adamları, MÜSİAD üyeleri ve davetliler katıldı.

Açılış kurdelesi kesilmeden önce konuşma yapan MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan; “Bugün mübarek Cuma günü ve ertesinde hemen Karaman şubemizi tarımın başkenti Konya’nın komşusu ülkemizin gururu Karaman’da açmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bugün şuanda temsili açılış yapacağımız. Bizler sizlerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyoruz. Ali Osman Cevher başkanımızın da söylediği gibi MÜSİAD bugün Türkiye’de 86 noktada Dünya’da 73 Ülke ve 194 nokta ile hizmet eden bir sivil toplum kuruluşudur. Bu camiada Karaman’ı da dahil ettik. Karaman şubemiz zaten vardı ama biz henüz kurdelesini kesememiştik. İş dünyası içerisinden hepinize sesleniyorum. Arkadaşlarımızı buraya dahil edelim. İnşallah Karaman’ı daha iyi yerlere getirelim.” dedi.

MÜSİAD Karaman Şube Başkanı Ali Osman Cevher ise konuşmasında; “MÜSİAD’ımız 9 Mayıs 1990 yılında İstanbul’da 12 genç işadamı tarafından Anadolu sermayesinin gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında temsili noktasındaki görülen eksiklik üzerine kurulmuştur. Zaman içinde bu yapı gerek yurtiçinde gerek yurtdışında karşılığını bulmuş. Şuan da yurtiçinde 86 noktada yurtdışında 73 Ülke ve 194 noktada teşkilatlanmasını tamamlamıştır. Bu mükemmel organizasyona Karaman’ımızı da dahil etmekten onur duyuyoruz. Karaman’ımıza şubemizi kazandıran Sayın Genel Başkanımız Abdurrahman Kaan’a, kurucu şube başkanımız Turgay Baş’a, o dönemki AK Parti Karaman İl Başkanımız Kerim Dereli’ye, Belediye Başkanımız Ertuğrul Çalışkan’a çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2018, 16:03

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590