banner877

banner919

banner990

banner957

banner722

MÜSİAD Karaman Şubesi Dost Meclisinde Buluştu

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Karaman Şubesi Eylül ayı Dost Meclisi kahvaltı programını üyesi Fatih Kaan Tuna’ın firması MUTUNA Zeytin yağı fabrikasında gerçekleştirdi.

YEREL 18.09.2022, 13:45 18.09.2022, 13:51
578
MÜSİAD Karaman Şubesi Dost Meclisinde Buluştu
banner762

Kahvaltıya, Mut Kaymakamı Batuhan Bingöl, Mut Belediye Başkanı Volkan Şeker, MÜSİAD Karaman Şube başkanı İbrahim Taşbaş ve MÜSİAD üyeleri katıldı.

Ev sahipliğinde bulunan Fatih Kaan Tuna, selamlama konuşması yaptı. Konuşmasında derneğin yeni bir ferdi olduğunu ifade eden Tuna konuşmasında, “Kısa zamanda birçok sektör ile tanıştım ve MÜSİAD üyeliğinden ziyadesiyle faydalandığımı siz değerli üyelerimizin arasında bulunmaktan mutluluklar duyduğumu söylemek isterim. Ayrıca her birinize buralara kadar gelerek firmamıza yaptığınız ziyaretlerinizden dolayı gurur ve memnuniyetimi tekraren belirtmek istiyorum. Ben hepinize hoş geldiniz diyor selamlarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

Tuna’nın selamlama konuşmasından sonra söz alan MÜSİAD Karaman Şube Başkanı İbrahim Taşbaş  ise, “Öncelikle bu güzel zeytin yağ işletmesinde bizleri misafir eden MUTUNA Zeytin yağı firma sahibi Fatih kardeşimize  ve ekibine teşekkür ediyorum. Dost meclisi toplantılarımızın daha verimli ve samimi geçtiği böyle ortamlarda üye firmalarının tanıtımı ve kaynaşması için bu tarz programlarının devamını diğer üye firmalarımızda yapmayı düşünüyoruz” dedi.

Konuşmasında şube olarak yaptıkları faaliyetler hakkında da katılımcı üyelere bilgilere veren Taşbaş, üyelerine katkıda bulunmak için her sektör ile ortak satın alma çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Mut İlçe Belediye Başkanı Volkan Şeker de, “İlçemize ve MÜSİAD üyesi mutuna firmasın da bu güzel firmamıza gelen tüm MÜSİAD üyelerine hoş geldiniz diyorum, siz değerli iş adamlarımız ile daha samimi dostluklar ve ticari ilişkiler elde edeceğimize inanıyorum. Ben tekrardan katılımlarınızdan dolayı teşekkür eder sevgi ve muhabbetlerimi iletiyorum” dedi.

Mut ilçe Kaymakamı Batuhan Bingöl ise, “Katılım sağlayan değerli MÜSİAD üyelerimiz hepiniz ilçemize ve bu güzel firmamıza hoş geldiniz diyorum. Büyük bir potansiyele sahip ilçemizde siz değerli iş adamlarını misafir etmekten mutluluk duyuyoruz. İlerleyen dönem de MÜSİAD vesilesi ile ve Karaman’a yakın olmamızın verdiği avantajla sosyal, ticari ve diğer alanlarda daha çok çalışmalarda bulanacağız. Ben tekrardan sizlere hoş geldiniz diyor teşekkür ediyorum” sözlerine yer verdi.

Program diğer kısmında ise Şube Müdürü Hüseyin Çölmek gündem dair kısaca bilgilendirme yaparak, Şube Teşkilat başkanı Osman Erdoğan ve Sektör Kurulu Başkanı Musa Akgül’ün Şube aylık faaliyetleri hakkında sunumu, Üyeler arası yatırım ortaklığı, üye firmalarının tanıtımı  ve  soru – cevap şeklinde devam etti.

Son olarak şube başkanı İbrahim Taşbaş söz alarak Dost meclisi programına katılım gösteren protokol üyelerine ve MÜSİAD üyelerine teşekkür etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 30 Kasım 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@