banner877

banner896

banner910

banner722

MÜSİAD Karaman Üyeleri Aylık Toplantıda Buluştu

Ağustos ayı kahvaltı programında bir araya gelen Karaman MÜSİAD Şubesi bu ayki toplantısını Karaman Grand Otel’de gerçekleştirdi.

YEREL 07.08.2021, 14:41 07.08.2021, 14:42
226
MÜSİAD Karaman Üyeleri Aylık Toplantıda Buluştu
banner762

Program MÜSİAD Karaman Başkanı İbrahim Taşbaş’ın konuşmasıyla başladı.

Başkan Taşbaş, yapmış olduğu açılış konuşmasında: “Değerli üyelerimiz Ağustos ayı üyeler arası kahvaltı programına hoş geldiniz diyorum.  Her ay düzenli yaptığımız “Dost Meclisimiz” bu ayda kahvaltılı olarak üyemiz Grand Otel’de gerçekleştiriyoruz. Öncelikle kahvaltımıza desteklerinden dolayı Üyemiz İbrahim Politoğlu bayisi MAPEİ Türkiye Yapı Kimyasalları firmasına sponsorluklarından dolayı teşekkür ederiz.

Her toplantımızı da iş geliştirmeye yönelik sektörel toplantılara daha çok önem verip firmalarımızın talepleri doğrultusunda bu tarz sunumlu şeklinde yapacağız.  Katılımlarınızdan dolayı herkese teşekkür ederim sözü fazla uzatmadan Başkan yardımcımıza ve akabinde yetkili arkadaşlara söz veriyorum” dedi.

Şube yerel yapılanmalardan sorumlu Başkan Yardımcısı Osman Erdoğan ise yaptığı konuşmada: “Başkanımıza teşekkür ederiz.  Değerli üyelerimiz malumunuz pandemiden dolayı uzun zamandır fiziksel programlardan uzak kalmış bulunmaktayız. Lakin bu süreçte elimizden geldiği kadar üyelerimiz ile birebir firmalarında görüşme sağlayarak Şube müdürümüz Hüseyin Bey ve bizlere gelen üyelerimizin taleplerini ilgili yerlere ulaştırmaya özen gösterdik gösteriyoruz.

Bir diğer husus ise sektörel iş geliştirme toplantıları yaparak üyelerimizin iş hacmini artırmak, konuyla ilgili ise yaptığımız çalışmalarda üye sayımızın artığı ‘’soğuk hava deposu ve paketleme’’ sektörüdür.  Bununla ilgi ise bir soğuk hava komisyonu oluşturulması için çalışma başlatılmış bulunmaktayız.

Diğer bir duyurumuz ise her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen ‘’ULUSLARARASI İŞ FORMU’’ bu yıl Azerbaycan’ın Bakü şehrinde Kasım ayında düzenlenecektir. Başlıca Gıda, Tarım, İnşaat sektörü olduğu, toplamda ise 350 milyonluk bir pazarın olduğu iş formunun ilerleyen günlerde programın detayları ve katılım içeriği paylaşılacaktır. Şu anda ön kayıt formu link olarak paylaşılmıştır” dedi.

İnşaat sektörü ve OSB firmalarının çok fazla ihtiyaçları olduğu zemin yalıtım vb. yapı kimyasalları hakkında katılımcılara sunum da bulunan MAPEİ firması yetkilileri, Karamanlı iş adamlarının ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.

Kapanış için söz alan Karaman MÜSİAD Şube Başkanı Taşbaş, katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
20°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 19 Eylül 2021
İmsak 05:01
Güneş 06:22
Öğle 12:47
İkindi 16:18
Akşam 19:03
Yatsı 20:19

Gelişmelerden Haberdar Olun

@