banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

Mustafa Cem Kağnıcı’nın Yeni Yıl Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman İl Başkanı Mustafa Cem Kağnıcı, yeni yıl vesilesiyle kutlama mesajı yayımladı.

YEREL 30.12.2020, 09:45
37
Mustafa Cem Kağnıcı’nın Yeni Yıl Mesajı
banner762

Kağnıcı, yayınladığı mesajında; “Yepyeni umutlarla girdiğimiz 2020 yılı, tüm dünya ve ülkemiz için Covid-19 virüs salgınıyla beraber çok zor geçti. Millet olarak büyük acılar yaşadık, sevdiklerimizi kaybettik, ekonomik olarak sıkıntılarımız zaten çok iken pandemi ile beraber daha yoğun ekonomik sorunlarla boğuşmaya başladık ve yaşantılarımız kısıtlamalarla değişti. Yeni hayat düzenine geçtik mecburen, 2020 yılının muhasebesini yaparken, 2021 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımların atılması gerektiğini düşünmek, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmek durumundayız.

Her şeye rağmen yeni yıl demek, yeni bir başlangıç, yeni bir umut ve umutları yeşertmek için çok çalışmak, daha mutlu, daha huzurlu bir gelecek için çok büyük sorumluluk üstlenmek demektir. Biz Cumhuriyet Halk Partisi örgütleri olarak bu sorumluluğu üstlenmeye hazırız.

Ülkemizin, hukukun üstünlüğüne inanan, insan haklarına saygılı, özgürlükleri çoğaltan, demokrasisini kökleştiren, kamu yönetimini saydamlaştıran, ekonomisini büyüten bir ülke olması için çalışmalıyız. 2021 liyakata dayalı istihdam politikasını, şeffaflığı, kuvvetler ayrılığını, parlamenter demokrasiyi savunanların, erkek egemen şiddete boyun eğmeyen kadınların; akla, vicdana ve ahlaka sığmayan dayatmaları reddeden gençlerin demokratik taleplerinin yükseldiği; hak, hukuk ve adalet uğruna verdiğimiz mücadelenin kökleştiği bir yıl olacak.

Nerede yaşam varsa orada umut vardır. Covid-19 virüsünün, savaşların, kötülüklerin, düşmanlığın ve yoksulluklar ile toplumları derinden etkileyen doğal afetlerin 2020 yılında kalması umuduyla önümüzde ki yeni yılın ve yılların ülkemize ve tüm dünyaya demokrasi, adalet, barış, sağlık, refah, hoşgörü ve güzellikler getirmesi dileğiyle tüm Karamanlı hemşerilerimin yeni yılını kutluyor, sağlıklar diliyorum” ifadelerine yer verdi.                                                      

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 22 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@