banner877

banner919

banner921

Son Dakika
banner722

Nutrimado Beslenme ve Diyet Kliniği Hizmet Vermeye Başladı

Karaman'da önemli bir açığı kapatacak olan Nutrimado Beslenme ve Diyet Kliniği hizmet vermeye başladı. Alanında uzman Diyetisyen Makbule Ertabak ve Diyetisyen Doğukan Can'ın girişimi ile hizmete başlayan klinikte pandemi nedeni ile açılış töreni yapılmadı.

YEREL 20.10.2021, 18:53 20.10.2021, 19:38
450
Nutrimado Beslenme ve Diyet Kliniği Hizmet Vermeye Başladı
banner762

Sağlıklı yaşam için alışıla gelmiş diyetlerin yanı sıra kişilere özel özel programlar uygulayan Nutrimado Beslenme ve Diyet Kliniğini kurucuları Diyetisyen Makbule Ertabak ve Diyetisyen Doğukan Can: “Misyonumuz; herkes için sürdürülebilir beslenmeyi uygulamak, insanların sağlıklarına ve yaşam kalitelerine yönelik kişiye özgü beslenme programları ile hizmet vermektir. Vizyonumuz ise hizmetlerimiz doğrultusunda bireylerin yaşam kalitelerini arttırmaya, sağlıklarını daha iyi bir duruma getirmeye, uygulanabilir ve sürdürülebilir kişiye özgü beslenme programı ile bireylerin beslenme konusunda bilgi sahibi olmasını sağlıyoruz. Bizler sağlıklı yaşamak ve fazla kilolarından kurtulmak isteyen herkesi “Yeniden doğmak için…” sloganıyla yola çıktığımız ofisimize bekliyoruz” dediler.

Nutrimado Beslenme ve Diyet Kliniğinde; online diyet danışmanlığı, obezite de beslenme desteği, kilo alma ve kilo verme desteği, sporcu beslenmesi, gebelik öncesi ve sırasında beslenme desteği, emziklilik döneminde beslenme desteği, bebek beslenmesi, çocuk beslenmesi, adölesan (Ergenlik) beslenmesi, çölyak hastalığında beslenme desteği, diyabet (şeker) hastalığında beslenme desteği, kronik hastalıklarda (polikistik over sendromu, tansiyon, ülser, kolesterol, kalp hastalıkları, böbrek hastalıkları, karaciğer hastalıkları, bağırsak hastalıkları) beslenme desteği, kanser ve beslenme, bariatrik cerrahi gereksiniminde beslenme, kurumsal beslenme danışmanlığı, Covid-19 beslenme önerileri hizmetleri mevcuttur. Aynı zamanda psikolojik testler doğrultusunda danışman desteği verilmektedir.

Adres: Alişahane Mahallesi 1.İstasyon Caddesi Şimşek Plaza No:1 Kat:3 Daire:6 Merkez/KARAMAN

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 28 Kasım 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@