banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Öğrenciler Moral Depoladı

Karaman İl Müftülüğü tarafından üniversite öğrencilerinin final sınavları öncesi motivasyonlarını arttırmak amacıyla moral gecesi etkinliği düzenlendi.

YEREL 05.01.2022, 11:49 05.01.2022, 11:54
164
Öğrenciler Moral Depoladı
banner762

Karaman İl Müftülüğü tarafından Zembilli Ali Efendi Kur'an Kursunda, manevi danışmanlar rehberliğinde üniversite öğrencilerinin final sınavları öncesi motivasyonlarına artırmaya yönelik din görevlileri tarafından okunan ilahi, ezgi, kaside ve ikramlar eşliğinde moral gecesi düzenlendi.

Programa katılan İl Müftüsü Faruk Gürbüz gençlere yönelik konuşmasında: "Gençlik, muazzam bir hazinedir, kıymetini bilmeliyiz, vaktimizi verimli çalışmalarla değerlendirmeliyiz. İlim tahsili yolunda ailelerinizden uzakta sıcak yuvaya hasret bir şekilde şehrimizin en kıymetli misafirlerisiniz. Sizleri bu akşam düzenlediğimiz moral gecesinde ağırlamaktan mutluluk duyduk. Bu buluşmanın sınavlar öncesi yapılmış olması önem arz etmektedir. Akademik başarınız kadar manevi kazancınızı artırmanız, ruh güzelliğine talip olmanız anlamına gelen bu icabetiniz kayda değer bir davranıştır. Milletimizin gelecekteki teminatı olmanızdan dolayı size yapılan hiçbir yatırım boşuna değildir. Her ne faaliyet yapıyorsak yapalım “Gençliğe Değer” diyorum. Her birinize dünyevi ve uhrevi sınavlarınızda başarılar diliyorum. Bundan sonra icra edecek olduğumuz programlarımıza katılımlarınızı bekliyorum." dedi.

Kur'an Kursunda hafızlık öğrenimine devam eden öğrencilerle kaynaşmaya da vesile olan programdan öğrencilerin olumlu anlamda etkilendikleri ve bu tür etkinliklerin devam etmesi yönündeki talepleri dikkat çekti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 17 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@