Okullar Baharda Laleler İle Renklenecek

Kazımkarabekir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinatörlüğünde okul bahçelerinde lale soğanı ekim ve sedir fidanı dikimi çalışmaları yapıldı.

banner491
Okullar Baharda Laleler İle Renklenecek
banner567

Latif Ateş Tarım tarafından desteklenen çalışmalarda, ilçedeki okullarda 10.000 adet lale soğanı ile Kazımkarabekir İlçe Belediyesi tarafından temin edilen 500 adet sedir fidanı dikimi yapıldı.

Kazımkarabekir İlçesindeki okullarda yapılan lale ekim çalışmasına Kazımkarabekir İlçe Kaymakamı Ramazan Polat, İlçe Belediye Başkanı Ali İhsan Alanlı, İlçe Jandarma Komutanı Murat Gürsoy, İlçe Emniyet Amiri Bekir İlhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Selmani Karaçam, öğrenciler, öğretmenler ve veliler katıldı. Etkinlik hakkında konuşan Kazımkarabekir İlçe Kaymakamı Ramazan Polat; “Bugün Okullarımızın görünümlerini daha güzel hale getirmek, öğrencilerimize toprak ve çiçek sevgisi aşılamak adına okul bahçelerimize öğretmen, öğrenci ve velilerimizle birlikte lale soğanları ekip, sedir fidanları diktik. Bu çalışma da katkılarından dolayı Latif Ateş Tarım ile İlçe Belediye Başkanımız Sayın Ali İhsan Alanlı’ya teşekkürlerimi sunuyorum. Okul bahçelerimizde toprakla buluşan binlerce lale soğanı, baharın gelmesiyle okullarımızın güzelliğine güzellik katacaktır.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2017, 17:45
banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535