banner597

Rektör Akgül, Dereceye Giren Öğrencileri Tebrik Etti

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, 741. Karaman Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'yi Anma Etkinlikleri kapsamında düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencileri makamında kabul etti.

banner491
Rektör Akgül, Dereceye Giren Öğrencileri Tebrik Etti
banner567

KMÜ Genel Sekreteri Ahmet Tüfekci ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Cahit Suci eşliğinde gerçekleşen ziyarette ‘Dilimiz Kimliğimiz’ konulu kompozisyon yarışmasında birinci olan KMÜ Sınıf Öğretmenliği Bölümü öğrencisi Burcu Şekerci, üçüncü olan Gıda Mühendisliği Bölümü öğrencisi Şeyma Şimşek, sekizinci olan Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencisi Ayşegül Özgün ile ‘Türk Halk Müziği Ses Yarışması’ ikincisi olan Muhasebe ve Vergi Uygulamaları programı öğrencisi Cemil Kocakafa Rektör Akgül ile başarılarını paylaştı.   

Öğrencilerle teker teker tokalaşan ve kendilerini tebrik eden Rektör Prof. Dr. Akgül, “Türkçenin başkentinde ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde düzenlenen yarışmalarda dereceye girmiş olmanız sizler için olduğu kadar bizler için de gurur kaynağı. Hepinizi tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi.

Ziyaret, öğrencilere teşekkür belgesi verilmesiyle sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2018, 16:24
banner559

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner600

banner590

banner601