banner877

banner919

banner928

banner957

banner975

banner722

Rektör Akgül, Ermenek’te Talepleri Dinledi

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Ermenek Meslek Yüksekokulunda personel ve öğrencilerle bir araya geldi.

YEREL 06.03.2020, 11:58
220
Rektör Akgül, Ermenek’te Talepleri Dinledi
banner762

Okul yöneticileri, yüksekokul personeli ve öğrenciler ile buluşarak talepleri dinleyen Rektör Akgül, yüksekokulun mevcut durumu ve ihtiyaçları hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

Rektör Akgül ile bir süre sohbet eden ve kendisini yüksekokulda ağırlamaktan dolayı memnuniyeti dile getiren yüksekokul personeli ve öğrenciler Rektör Akgül’e teşekkür ettiler.

“HEPİMİZ KMÜ AİLESİNİN BİR PARÇASIYIZ”

Rektör Akgül ise yüksekokul personeli ve öğrencilerle gerçekleştirdiği sohbette şunları söyledi: “Üniversitemizi daha iyi yerlere taşımak adına belirlediğimiz hedeflerimiz bulunuyor. Bu hedeflerimize ulaşabilmek için üniversitemizin tüm akademik ve idari birimleri ile koordineli ve istişare kültürü içerisinde çalışmak gerektiğini biliyoruz. Merkez yerleşkemizdeki birimlerimizin yanı sıra ilçelerimizdeki birimlerimizin gelişimi de üniversitemize ve ilimize büyük bir katkı sağlayacaktır. Burada bizlere olduğu kadar sizlere de önemli bir sorumluluk düşmektedir. Hepimiz KMÜ ailesinin bir parçasıyız ve üniversitemizin gelişimi için üzerimize düşen ne varsa yapmak için gayret gösteriyoruz. Bu vesileyle yüksekokul yöneticilerimiz ve personelimize çalışmalarında kolaylıklar diliyor, öğrencilerimizin de başarılı bir eğitim dönemi geçirmelerini temenni ediyorum.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 04 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@