banner636

Saadet Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Belli oldu

Saadet Partisi 31 Mart seçimlerinde ki adayını belirledi.

banner491
Saadet Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Belli oldu
banner567

Saadet Partisi Karaman İl Teşkilatı 31 Mart seçimlerinde İl başkanı İnşaat Mühendisi Şaban Şahin'i aday göstereceğini açıkladı.

Saadet Partisi tarafından yapılan açıklamada; "Kıymetli hemşerilerimiz Saadet Partisi olarak Eylül 2018 itibari ile başladığımız Karaman Belediye Başkan adayını belirleme çalışmalarının nihayet sonuna geldik. Öncelikle bu süreçte bize fikirleri ile yardımcı olan tüm halkımıza ve Sivil Toplum Kuruluşlarına teşekkür ederiz.

Bilindiği üzere Saadet Partisi, kulis yapılamayan, entrikalara gark olmayan tek partidir. Saadet Partisi adayını tavandan değil tabandan belirler. Bu doğrultuda Saadet Partisi Karaman İl Teşkilatı olarak halkımızın verdiği isimleri, istek ve önerileri dikkate alarak titizlikle yürüttüğümüz aday belirleme süreci sonucu birbirinden kıymetli beş ismi gerekçeleri ile birlikte Genel Merkezimize bildirdik. Daha sonra Genel Başkan yardımcılarımızın katılımı ile geniş kapsamlı bir istişare toplantısı yaparak sürecin sonuna geldik.

Kıymetli hemşerilerimiz; yaklaşık 4 ay süren bu yoğun çalışmalarımız neticesinde Karaman Belediye Başkanı adayımız 5 Ocak 2019 Cumartesi günü Ankara’da yapılacak toplantıda halkımıza ilan edilerek takdirine sunulacaktır." denildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2019, 13:21

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
misafir
misafir - 6 ay Önce

Şaban Şahinin aday olmasına çok sevindim. Sanayiden tanıdığımız dürüst, çalışkan, güvenilir bir insan. Karaman için hayırlı olsun.

Şaban unlu
Şaban unlu - 6 ay Önce

Sadet partisi Şaban sahinemi ait yokmu başka bir insan hayret

mk
mk @Şaban unlu - 6 ay Önce

olsa ne olurki

SIRADAKİ HABER

banner619

banner612

banner590