banner877

banner919

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Sağlık Teşkilatı Yöneticilerinden Vali Işık’a Ziyaret

Karaman Valisi Mehmet Alpaslan Işık, Tıp Bayramı kutlamaları kapsamında sağlık teşkilatı yöneticilerini makamında kabul etti.

YEREL 17.03.2022, 09:19 17.03.2022, 09:22
84
Sağlık Teşkilatı Yöneticilerinden Vali Işık’a Ziyaret
banner762

Vali Mehmet Alpaslan Işık, 14 Mart Tıp Bayramı kutlamaları kapsamında İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun, Kamu Hastane Hizmetleri Başkanı Dr. Celalettin Büyükboyacı, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Aykut Emre Yıldırım, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Mehmet Serkan Yurdakul, Tabipler Odası Başkanı, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Yılmaz ve Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Süleyman Doğruer’den oluşan heyeti kabul etti.

Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette İl Sağlık Müdürü Kurşun, kabullerinden dolayı Vali Işık’a teşekkür ederek il genelinde bulunan sağlık kurum ve kuruluşlarında yürütülen uygulama ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Konuklarıyla 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle düzenlenen etkinlikler hakkında bir süre sohbet eden Vali Mehmet Alpaslan Işık, “özellikle koronavirüsle mücadele ve genel sağlık uygulamalarının tüm alanlarında özverili çalışmaları ve fedakârlıklarıyla çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın bu özel ve anlamlı günlerini tebrik ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 08 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@