banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

banner722

Sağlıklı Yaşam İçin Pedal Çevirdiler

Vali Tuncay Akkoyun, Yeşilay Derneği Karaman Şubesinin organize ettiği ve bu yıl 10’uncusu gerçekleştirilen Yeşilay Bisiklet Turunun başlangıcını yaptı.

YEREL 23.05.2022, 13:33 23.05.2022, 13:35
140
Sağlıklı Yaşam İçin Pedal Çevirdiler
banner762

Sağlıklı yaşam konusunda farkındalık oluşturmak hedefiyle 50’den fazla ilde eşzamanlı olarak düzenlenen ve farklı yaş gruplarından vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Yeşilay Bisiklet Turunun Karaman ayağı, 22 Mayıs 2022 Pazar günü Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda başlarken farklı güzergâhlar üzerinde devam eden bisiklet turu yine başlangıç noktasında sona erdi.

 “Yeşilay varsa hayat var” sloganıyla geleneksel hale gelen ve sağlıklı bir yaşam için pedalların çevrildiği bisiklet turunun organize edilmesinde emeği geçen başta Yeşilay Derneği olmak üzere ilgili kurumlara teşekkür eden Vali Tuncay Akkoyun, “Yeşilay derneğinin bağımlılıkla mücadele konusundaki faaliyetlerinin yanında, bu tür etkinlikleri düzenlemesi önemli ve memnuniyet vericidir. Sağlıklı yaşam konusunda toplumda farkındalık oluşturmak amacıyla gerçekleştirilen bu organizasyonun örnek olması temennisiyle her zaman bu tür faaliyetlerin yanında olacağız. Organizasyonun hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, bisiklet turuna katılan sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.

Etkinliğe, Vali Tuncay Akkoyun’un yanı sıra İl Emniyet Müdürü Ayhan Taş, İl Jandarma Komutanı Mustafa Çetinkaya, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, kurum müdürleri ile Yeşilay Derneği Karaman Şube Başkanı İhsan Duru ve sporcular katıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 07 Temmuz 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@