Sarıveliler’de Masa Tenisi Bayramı

Sarıveliler İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen okullar arası masa tenisi turnuvası kapalı spor salonunda oynanan final müsabakalarının ardından sona erdi.

banner491
Sarıveliler’de Masa Tenisi Bayramı
banner567

Yüksek katılımla gerçekleşen turnuvada 8 okul, 17 takım, 68 öğrenci mücadele etti ve 35 maç oynandı. Birbirinden çekişmeli maçların oynandığı turnuva öğrenciler açısından iyi bir tecrübe oldu ve sportif anlamda güzel görüntülere sahne oldu. Müsabakalar sonucunda derece giren öğrencilere kupa ve madalyaları İlçe Kaymakamı Sayın Hasan Sadebıyık, Belediye Başkan Vekili, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çağlayan ve Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Örpen Atan tarafından verildi. Turnuva sonucunda dereceye giren okullar şu şekilde sıralandı:

Erkekler:

Göktepe Yatılı Bölge Ortaokulu

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

80. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu

Kızlar:

Göktepe Yatılı Bölge Ortaokulu

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu

Adiller Şehit Öğretmen Ali Yıldız Ortaokulu

Turnuva hakkındaki görüşlerini dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çağlayan: “Sarıveliler İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından organize edilen okullar arası masa tenisi turnuvası sonucunda kazanan Sarıveliler olmuştur. Öğrencilerimiz kucaklaşmış, tek yürek olmuştur. Kazanmayı da kaybetmeyi de öğrenen çocuklarımız aynı zamanda sağlam dostluklar da kurmuştur. Tabiri caizse fairplayi, centilmenliği yaşayan öğrencilerimiz çok güzel görüntüler sunmuş ve unutulmayacak anlar yaşamışlardır. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Turnuvada dereceye giren ve katılım gösteren tüm öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Geleceğimiz adına bir kez daha umutlandım.” diyerek, etkinliğin öğrencilere, eğitim ve öğretime olumlu olarak yansıdığını vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2018, 16:07

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner581