banner464

Seyir Terasları Projesi İhalesi

Seyir Terasları projesi ihalesi 20 Haziran 2016 tarihinde yapılacak. 

Seyir Terasları Projesi İhalesi

Seyir Terasları projesi ihalesi 20 Haziran 2016 tarihinde yapılacak. 

15 Haziran 2016 Çarşamba 12:47
1598 Okunma
Seyir Terasları Projesi İhalesi

Karaman Belediyesi tarafından projelendirilen ve Beyazkent Mahallesi'nde yapılması planlanan Seyir Terasları projesi ihalesi 20 Haziran 2016 tarihinde yapılacak.
Şehrin önemli girişlerinden olan Karaman Mersin yolu girişini daha gösterişli ve modern hale getirecek olan Seyir Terasları projesi 35 Bin metrekarelik bir alanı kapsıyor. Vali konağı arkasında bulunan yamaç üzerine yapılacak olan Seyir Terasları projesi içerisinde piknik alanları, kamelyalar, mini futbol sahası, otopark, lavabo, çay bahçesi ve yürüyüş yolları olacak. Seyir Terasları projesinin ihalesi 20 Haziran 2016 tarihinde yapılacak. İhalenin neticelenmesinin hemen ardından çalışmalar kısa süre içerisinde başlayacak.
 “Seyir Terasları projesi ile vatandaşlarımızın keyifli ve huzurlu bir şekilde vakit geçirebilecekleri bir yeşil alanı daha hizmete sunacağız" diyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: "Karamanımızın Mersin yolu girişine farklı bir imaj kazandıracak olan Seyir Terasları, hem peyzaj düzenlemesiyle hem de oturma alanlarıyla hizmete girdiğinde Karamanlıların hoşça vakit geçirebilecekleri alternatif bir sosyal yaşam alanı olacak" dedi.

Son Güncelleme: 15.06.2016 12:53
Yorumlar