banner877

banner919

banner928

banner927

banner938

banner722

“Sınava Velin Girsin” Kitabının Yazarı Doç. Dr. Birol’dan Vali Işık’a Ziyaret

Vali Mehmet Alpaslan Işık, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Spor Yönetim Bilimleri Ana Bilim Dalı öğretim görevlisi ve yazar Doç. Dr. Sefa Şahan Birol’u makamında kabul etti.

YEREL 24.03.2021, 10:00 24.03.2021, 10:02
232
“Sınava Velin Girsin” Kitabının Yazarı Doç. Dr. Birol’dan Vali Işık’a Ziyaret
banner762

Valilik makamında gerçekleşen ziyarette kabullerinden dolayı Vali Işık’a teşekkür eden akademisyen ve yazar Sefa Şahan Birol, son dönemde bu alanda yayınlanmış önemli eser olma niteliği taşıyan ve özellikle liselere giriş sınavlarına hazırlanan çocukların aileleri için yol kılavuz niteliği taşıyan “Sınava Velin Girsin” kitabı ile ilgili bilgiler verdi.

Akademisyen ve yazar Doç. Dr. Birol, kaleme aldığı ve öğrenci velilerine yol gösterici niteliği taşıyan kitabı ile salgın süreci ile birlikte bütün velilerin yaşamış olduğu sınav stresi ve zorunlu dijital eğitim sisteminde yaşanan zorluklar nedeniyle ailelerin yaşadığı sınav kaygısını ortadan kaldırmayı amaçladığı belirterek, “kitabın çocuklarının sınav başarısının yanı sıra hayat başarısını da önemseyen ve teknolojiyi çocuklarının yararına kullanma farkındalığına sahip anne ve babalar için önemli bir kılavuz olacağına inanıyorum” dedi.

Kitap üzerine bir süre konuğuyla bir süre sohbet ederek yayınlanan kitabın sınav kaygısı taşıyan tüm anne ve babalar için önemli bir kaynak eser olacağına inandığını ifade eden Vali Işık, ziyareti nedeniyle teşekkür ettiği konuğuna akademik çalışmalarında başarılar dilerken ziyaretin sonunda yazar Doç. Dr. Sefa Şahan Birol, Vali Mehmet Alpaslan Işık’a “Sınava Velin Girsin “ kitabı ve plaketi takdim etti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 25 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@