banner860

banner859

banner590

Son Dakika
banner722

Ticaret Borsasından İhtiyaç Sahiplerine Ramazan Gıda Paketi Yardımı

Karaman Ticaret Borsası, ihtiyaç sahiplerine, gıda paketi yardımına bulundu.

YEREL 14.04.2021, 10:27
268
Ticaret Borsasından İhtiyaç Sahiplerine Ramazan Gıda Paketi Yardımı
banner762

Her yıl olduğu gibi bu yılda Ticaret Borsası kendi bütçesini de kullanarak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin katkıları ile koronavirüs tedbirleri kapsamında temel gıda maddeleri içeren 1000 adet gıda yardım paketi ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere hazırlandı.

Hazırlanan gıda yardım paketleri Karaman Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş ve Meclis üyeleri tarafından ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Her yıl Ramazan ayında yapılan yardımlar ülkemizin içinde bulunduğu koşullar dikkate alınarak sayısı arttırıldı ve bu yıl Ramazan ayı beklenmeden ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmış oldu.

Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Çavaş yaptığı açıklamada: “Toplumları güçlü kılan en önemli unsur, o toplumun bireylerini aynı noktada buluşturan, aynı millete ait ortak duygular ve değerlerdir.

Bizi bu ortak duyguda buluşturan; ahlaki ve manevi duyguların çok yoğun olarak yaşandığı içinde bulunduğumuz Ramazan Ayıdır. Ramazan ayı, birlik beraberlik ayıdır, yardımlaşma dayanışma ayıdır."

“İnsanlarımızın mağduriyetlerinin giderilmesi için elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz. Arkadaşlarımız bu konuda oldukça titiz davrandılar. Belirlenen ailelere onların istediği şekilde yardımlar ulaştırıldı.

İhtiyaç sahibi ailelerimizin emanetlerinin yerine ulaşmasında başta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
açık
Namaz Vakti 10 Mayıs 2021
İmsak 04:03
Güneş 05:37
Öğle 12:49
İkindi 16:36
Akşam 19:50
Yatsı 21:17

Gelişmelerden Haberdar Olun

@