banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

UNİKOP Üst Kurul Toplantısı Yapıldı

KOP Bölgesi Üniversiteler Birliği (UNİKOP) Üst Kurul Toplantısı Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

YEREL 26.10.2018, 16:04
169
UNİKOP Üst Kurul Toplantısı Yapıldı
banner762

UNİKOP Dönem Başkanı ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker'in başkanlığında düzenlenen toplantıya KOP İdaresi Başkanı İhsan Bostancı ve UNİKOP’a üye üniversitelerin rektörlerinin yanı sıra Konya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Osman Elvan ve Prof. Dr. Fuat Sezgin İslam Bilim Tarihi Araştırmaları Vakfı temsilcileri de katıldı.

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül'ün de katıldığı toplantıda UNİKOP’un çalışmaları ve geleceğe dönük hedefleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Toplantının ardından UNİKOP üniversiteleri ile Prof. Dr. Fuat Sezgin İslam Bilim Tarihi Araştırmaları Vakfı arasında işbirliği protokolü imzalandı. Cumhurbaşkanlığı Genelgesi ile 2019 yılının "Prof. Dr. Fuat Sezgin Yılı" ilan edilmesi nedeniyle protokol kapsamında UNİKOP üniversiteleri ile Prof. Dr. Fuat Sezgin İslam Bilim Tarihi Araştırmaları Vakfı tarafından 2019 yılı boyunca ortak bilimsel ve kültürel faaliyetler yapılacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 17 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@