banner877

banner919

banner990

banner957

banner722

Üniversite Öğrencileri Terör Örgütlerine Karşı Uyarıldı

Karaman İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesini kazanarak kayıt için ilimize gelen öğrencileri ve ailelerini terör örgütlerinin faaliyetlerine karşı bilinçlendirmek amacıyla 'El Ele Güvenli Geleceğe' çalışması başlattı.

YEREL 31.08.2022, 12:10
134
Üniversite Öğrencileri Terör Örgütlerine Karşı Uyarıldı
banner762

Terör örgütlerinin elman kazanmak amacıyla üniversite kayıt döneminde öğrencilere yönelik faaliyet yaptıkları tespiti üzerine Karaman İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri öğrencileri ve ailelerinin bilinçlendirilmesi için çalışma başlattı.

Terör örgütlerinin üniversite kayıt dönemindeki etkinliklerinin kırılması ve öğrencilerin üzerinde yaptıkları çalışmaların etkisiz hale getirilmesi, eleman kazanma ve faaliyetlerine engel olunması amacıyla başlatılan çalışma kapsamında polis ekipleri tarafından Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde stant oluşturdu.

'El Ele Güvenli Geleceğe' adlı bilinçlendirme çalışması kapsamında üniversite içerisinde oluşturulan stantta üniversite kaydını yaptırmak için ilimize gelen öğrenciler ve ailelerine polis ekipleri tarafından bilgilendirme yapıldı.

Terör örgütlerine karşı bilgilendirme çalışmalarının yanı sıra dolandırıcılık, bilişim suçları ve hırsızlık konuların hakkında da hazırlanan broşürlerde dağıtılarak vatandaşlar bilgilendirildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 30 Kasım 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@