banner741

banner590

Son Dakika
banner722

Uzmanlar Sosyal Dayanışma Derneği’nden Milli Dayanışma Kampanyasına 10 Bin TL Destek

Uzmanlar Sosyal Dayanışma Derneği, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde ,”Biz Bize Yeteriz Türkiyem”sloganıyla başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na 10 Bin Tl bağışladı.

banner809
YEREL 10.04.2020, 12:05 10.04.2020, 12:16
278
banner762

Uzmanlar Sosyal Dayanışma Derneği Karaman il Temsilcisi Metin Can; “Dernek üyelerimizin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde ,”Biz Bize Yeteriz Türkiyem” sloganıyla başlatılan Milli Dayanışma kampanyasına 10 Bin TL bağışladı” dedi.

Can; “Üyelerimiz Türk Silahlı Kuvvetlerinden sözleşmeleri müteakip biten uzman çavuşlarımızdan oluşmaktadır. Üyelerimizin yüzde 90’ı asgari ücretle geçimini sağlayan vatandaşlarımızdan oluşmaktadır. Cumhurbaşkanımızın milli dayanışma çağrısı üzerine biz de 5 gün önce başlattığımız süreçte şuan itibariyle 10 bin TL bu kampanyaya destek çıktık. Üyelerimizden bu kampanyaya destek çağrıları gelmektedir. Derneğimizin genel merkezinde genel başkanımız Arif Saylam koordinesinde kampanyaya destek veren üyelerimizin mesajlarıyla ve dekontlarıyla doldu. Bunları kayıt altında tutuyoruz. Kendilerine buradan ayrı ayrı teşekkür ediyorum çünkü geçimini zor sağlayarak milli dayanışma içerisinde bir vatandaşımızın evindeki çorbaya tuz olabilmek için elinden gelen mücadeleyi gösteriyorlar” dedi.

Bugünleri birlik ve beraberlik çerçevesi içinde aşılacağını ifade eden Karaman İl Temsilcisi Metin Can, Allah devletimize, milletimizi, ezanımıza zarar getirmesin. Bugünleri milli beraberlik ruhuyla ve milli birlikte aşacağımıza olan inancım tamdır. Eğitimli ve tecrübeli olan uzman çavuşlarımız bugün de eğer ihtiyaç hasıl olursa iç güvenlikte ve dış güvenlikte daima 7/ 24 gerekirse maaş almadan göreve hazır olduklarını da buradan bildiririm. Çünkü bu yönde derneğimize binlerce talep var.” diye konuştu.

Can, Sen ben değil, birlik olma zaman. Biz bize yeteriz kampanyasına bağışımızı yaptık ve tüm sivil toplum kuruluşlarını bu duyarlılığa davet ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
kapalı
Namaz Vakti 26 Kasım 2020
İmsak 06:06
Güneş 07:30
Öğle 12:39
İkindi 15:16
Akşam 17:38
Yatsı 18:58

Gelişmelerden Haberdar Olun

@