banner877

banner919

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Vali Akkoyun Kurumların Çalışmalarını İnceledi                           

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, kamu kurumlarını ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında kurum müdürlerinden bilgiler aldı.

YEREL 03.08.2022, 17:12 03.08.2022, 23:15
245
Vali Akkoyun Kurumların Çalışmalarını İnceledi                           
banner762

Vali Tuncay Akkoyun, İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü, İdare ve Denetim Müdürlüğü, Tapu Müdürlüğü, İdari Hizmetler Şube Müdürlüğü, Hukuk İşleri Şube Müdürlüğü, İl Sosyal Etüd ve Proje Müdürlüğü, İl Enerji Yönetimi Birimi, Proje Ofisi, İl Yazı İşleri Müdürlüğü, Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü, İl Göç İdaresi Müdürlüğü, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü, Köylere Hizmet Götürme Birliği, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürlüğü, Kadastro Müdürlüğü, Ticaret İl Müdürlüğü ile Defterdarlık’ı ziyaret ederek kurumların mevcut durumu hakkında kurum müdürlerinden bilgi alıp, çalışmaları yerinde inceledi.

“DEVLETİMİZ, SOSYAL DEVLET İLKESİ GEREĞİ YARDIMA İHTİYACI BULUNAN VATANDAŞLARIMIZIN HER DÂİM YANINDADIR”

Kurum ziyaretlerinden sonra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfını da ziyaret eden Vali Tuncay Akkoyun, Sosyal Yardımlaşma  ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ertuğrul Barış Selçuk’tan Vakıf bünyesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Devletin sosyal yardımlaşma çalışmalarıyla vatandaşların sürekli yanında olduğunu vurgulayan Vali Akkoyun, sosyal devlet ilkesi gereği yardıma ihtiyacı bulunan vatandaşlarımıza hassasiyetle yardım edildiğini, ve her dâim yanlarında olacaklarını ifade etti.

Vali Akkoyun, kurum personellerine kolaylıklar dileyerek gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Vali Tuncay Akkoyun ayrıca ziyaretleri sırasında kurumlarımızda hizmet alan vatandaşlarımızla bir süre sohbet etme imkânı buldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 10 Aralık 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@