banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Vali Akkoyun Muhtarlarla Buluştu

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, Ayrancı ilçesi ziyareti kapsamında muhtarlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi.

YEREL 04.07.2022, 22:30 04.07.2022, 22:41
501
Vali Akkoyun Muhtarlarla Buluştu
banner762

Vali Tuncay Akkoyun, Ayrancı Kaymakamlığında düzenlenen toplantıda muhtarlara tek tek söz vererek köylerdeki mevcut durum hakkında bilgi aldı, sorun ve talepleri dinledi.

Akkoyun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlara çok önem verdiğini vurgulayıp, “Sizler de bu değerin verdiği sorumluluğun farkında olarak, köylerimizde refahı artırıcı daha fazla iş üretilmesi gerekmektedir. Sizlere bu konuda gereken her türlü desteği vereceğiz.” dedi. 

“VATANDAŞLARIMIZIN MUTLULUĞU İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Muhtarlarla doğrudan temas halinde olduklarını belirten Vali Akkoyun, “Köylerimizin sorun ve sıkıntılarını bizimle anında paylaşın. Bizler ve sizler, vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için buradayız. Vatandaşlarımıza ikâmet ettikleri yerlerde mutlu bir yaşam sağlamalıyız. Siz kıymetli muhtarlarımıza bu konuda önemli vazifeler düşmektedir. Vatandaşlarımızın taleplerinin takipçisi olun. Köylerimizde vatandaşlarımıza karşı hakkaniyetli olun, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın sıkıntılarının giderilmesi için daha fazla gayret gösterin. Amacımız ve Gayretimiz vatandaşlarımızın mutluluğu ve tebessümü içindir” ifadelerini kullandı.

“GELENEKLERİMİZİ YAŞATALIM”

Geleneklerimizi, örf ve adetlerimizi muhafaza etme hususunda köylerin kritik rolüne dikkat çeken Vali Akkoyun, şunları kaydetti:

“Köylerde düzenlenen düğünler ve şenlikler, örf ve adetlerimize sahip çıkma konusunda büyük önem taşımaktadır. Sizlere örf ve adetlerimizin, millî ve manevî değerlerimizin yaşatılması hakkında mühim vazifeler düşüyor. Bu konuda gayret göstermenizi bekliyoruz.”

Vali Akkoyun sözlerinin ardından muhtarlara çalışmalarında başarılar diledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 11 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@