banner877

banner919

banner990

banner957

banner722

Vali Akkoyun Okul İnşaatlarında İncelemelerde Bulundu

Karaman Valisi Tuncay Akkoyun, Karaman’da yapımı devam eden okullar ile yaz döneminde bakım onarım çalışmalarının gerçekleştirildiği okullarda bazı incelemelerde bulundu.

YEREL 01.09.2022, 09:38 01.09.2022, 09:40
168
Vali Akkoyun Okul İnşaatlarında İncelemelerde Bulundu
banner762

Elmaşehir Mahallesi’nde inşaatı büyük ölçüde tamamlanmış 8 derslikli anaokulu binasıyla incelemelerine başlayan Vali Tuncay Akkoyun, Gevher Hatun Mahallesi’nde yapımı devam eden 24 derslikli ortaokul binası ve yakın zamanda eğitim öğretim faaliyetlerinin başlayacağı 12 derslikli Özel Eğitim Anaokulu ile yaz döneminde bakım onarım çalışmaları tamamlanmış okullarda incelemelerini sürdürdü.

“GELECEĞİMİZİN TEMİNATI EVLATLARIMIZIN DAHA İYİ BİR ORTAMDA EĞİTİM ALMALARI İÇİN AZAMÎ GAYRET GÖSTERİYORUZ”

İncelemeleri sırasında İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan’dan okulların fiziksel durumu ve kapasiteleri gibi konularda bilgi alan Vali Tuncay Akkoyun, “Yaz döneminde okullarımızın bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirilerek okullarımız yeni eğitim öğretim yılına hazır hale getirilmiştir. Geleceğimizin teminatı evlatlarımızın daha iyi bir ortamda eğitim almaları için azamî gayret gösteriyoruz. İnşallah yapımı devam eden okullarımızın inşaatı da en kısa sürede tamamlanacak ve evlatlarımız okullarımızın sınıflarını, bahçelerini dolduracaklar. Okullarımızın Karaman için hayırlı olmasını temenni ediyor, 2022-2023 eğitim öğretim yılının öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve tüm milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 27 Kasım 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@