banner877

banner919

banner928

banner957

banner975

banner722

Vali Işık Köylülerin Sorun ve Taleplerini Dinledi

Vali Mehmet Alpaslan Işık, Kâzımkarabekir ilçesine bağlı Mecidiye köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

YEREL 01.10.2021, 10:33 01.10.2021, 10:34
182
Vali Işık Köylülerin Sorun ve Taleplerini Dinledi
banner762

Muhtarlık binası önünde İlçe kaymakamı Muhammed Enes Çıkrık ve köy muhtarı Mustafa Gonca tarafından karşılanan Vali Işık, toplantı öncesinde bir araya geldiği çocuklarla bir süre sohbet ederek çeşitli hediyeler verdi. Ziyarette Köy muhtarı Gonca'dan köyün genel mevcut yapısı ve sorunları hakkında bilgiler alan Vali Işık, bir süre sohbet ettiği vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Köylerde yaşayan vatandaşların yaşam kalitelerini ve refah seviyesini yukarılara çekme hedefinde olduklarını söyleyen Vali Işık, Mecidiye köyüne ilk kez gelen bir Vali olarak fırsat buldukça köyleri ziyaret edeceklerini, vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinlemeye devam edeceklerini söyledi. Vali Işık, köylerde ve bölgede yaşayan insanların sorunların yerinde tespit edilerek çözüme kavuşturulması ve bölgenin yaşam koşullarını daha sağlıklı bir hale getirilmesi maksadıyla gerçekleştirdikleri ziyaretlerin sonucunda sorunların ve taleplerin değerlendirilerek ilgili kurumlarla birlikte koordineli bir şekilde çalışmaların yapılacağını söyledi.

Köylerine ilk kez bir valinin geldiğini belirten Mecidiye köyü sakinleri ise köylerini ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinleyen Vali Işık’a teşekkür ettiler. Ziyaretin sonunda Vali Işık, yapımı tamamlanan köy içi kilitli parke yolunda incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgiler aldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 26 Mayıs 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@