banner877

banner919

banner928

banner927

banner722

Vali Işık Semt Pazarında Denetimlerde Bulundu

Vali Mehmet Alpaslan Işık, Kovid-19 salgını tedbirleri kapsamında semt pazarını ziyaret ederek inceleme ve denetimlerde bulundu.

YEREL 26.12.2020, 09:40 26.12.2020, 09:44
258
Vali Işık Semt Pazarında Denetimlerde Bulundu
banner762

Hamidiye Mahallesinde Cumartesi günleri kurulan ancak Cumhurbaşkanlığı genelgesi doğrultusunda hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Cuma günleri kurulmaya başlayan semt pazarını ziyaret eden Vali Işık, giriş noktasında sürdürülen HES kodu uygulaması çalışmalarını bir süre yerinde takip ederek yürütülen uygulama ve çalışmalar hakkında yetkililerden bilgiler aldı.

Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkan Yardımcısı Adem Gök ile birlikte daha sonra semt pazarında incelemelerde bulunan Vali Mehmet Alpaslan Işık, denetimleri sırasında pazar esnafı ve vatandaşlarla ayak üstü bir süre sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi.

Vali Işık, denetimlerle birlikte ülke genelinde olduğu gibi ilimizde de vaka sayısının düşürülmesinin ve koronavirüse karşı verilen mücadeleyi kazanabilmenin yolunun birlik ve beraberlik içerisinde hareket edilmesine bağlı olduğunu söyledi.

Koronavirüs ile mücadelenin anlam kazanmasının verilen mücadelenin etkin ve kararlı bir şekilde sürdürülebilmesine bağlı olduğunu dile getiren Vali Işık, vatandaşlardan ve pazar esnafından özellikle maske kullanımı, fiziki mesafenin korunması, temizlik kurallarına uyulması ve kalabalık ortamlardan uzak durulması noktasında gereken hassasiyetin gösterilmesini istedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 29 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@