banner877

banner919

banner928

banner990

banner957

Son Dakika
banner722

Vali Işık’ın 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

Vali Mehmet Alpaslan Işık, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

YEREL 24.07.2021, 09:49 24.07.2021, 09:57
161
Vali Işık’ın 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı
banner762

Vali Mehmet Alpaslan Işık, 24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında: “Şüphesiz ki basın, Milletimizin sesini, ortak duygu ve hedeflerini dünyaya duyuran önemli bir değerimizdir.

Basın dünden bugüne, toplumsal aydınlanmamıza ve demokrasimizin gelişmesine katkı sağlamış ve katkı sağlamaya devam etmektedir. Her türlü gündemi, ülkemizin hedefleri doğrultusunda, milletimizin duygu, beklenti ve ihtiyaçlarını uluslararası alana taşımaktadır.

Bir yandan şehrimizde olup biteni, doğru ve tarafsız bir şekilde gündeme taşırken, bir yandan da şehrimizin ve ülkemizin gelişmesi, kalkınması ve güçlü bir marka olarak var olması için katkı vermeye devam edecektir.

Türk basınında sansürün kaldırılışının 113’üncü yıl dönümünde, basın meslek ilkelerinden taviz vermeksizin gece gündüz ve tüm şartlarda görevlerini yerine getirebilmek için basın mensuplarımızın göstermiş oldukları çabayı takdir ediyor görev ve sorumlulukları ile kamu görevi yapma hassasiyeti gösteren bütün medya kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum.

Bu bağlamda her ne sebeple olursa olsun ve kime yapılırsa yapılsın şiddetin her türlüsüne karşı olduğumuz gibi görevleri başında şiddete maruz kalan basın mensuplarımıza da yapılan her türlü şiddete karşı olduğumuzun bilinmesini isterim.

Bu düşüncelerle Türk basınında sansürün kaldırılışının yıl dönümünde tüm basın mensuplarımızın “24 Temmuz Basın Bayramı” nı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 17 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@