banner877

banner919

banner928

banner927

banner722

Vali Işık’tan Ayşe Teyzeye Geçmiş Osun Ziyareti

Vali Mehmet Alpaslan Işık, bölgemiz genelinde iki gündür etkili olan fırtına nedeniyle evinin çatısı uçan Ayşe Yokuş isimli vatandaşı yaşadığı Burhan köyünde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

YEREL 09.12.2021, 17:50
867
Vali Işık’tan Ayşe Teyzeye Geçmiş Osun Ziyareti
banner762

Burhan köyü muhtarı Mehmet Daldaban'ın Valiliğimiz Açık Kapı Şube Müdürlüğüne yaptığı müracaatın ardından Burhan Köyünü ziyaret eden Vali Işık, fırtınada evinin çatısı uçan Ayşe teyzeyi evinde ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ziyarette Ayşe teyze ile bir süre sohbet ederek geçmiş olsun dileklerinde bulunan Vali Işık, imece usulü ile vatandaşın evinin çatısını onaran köy halkına emekleri ve katkıları nedeniyle teşekkür etti. Toplumumuzdaki birlik ve beraberlik duygusunun önemine vurgu yapan Vali Işık, köy halkının birlikte hareket ederek çatısının onarımını yaptıkları Ayşe teyzeye destek olmalarının Türk halkının en büyük hasletlerinden birisi olan yardımlaşma ve dayanışma ruhunun ne kadar üst seviyede olduğunun açık bir kanıtı olduğunu söyledi.

Ziyaretin devamında köy konağında vatandaşlarla bir araya gelen Vali Işık, köyde ikamet eden vatandaşlarla sohbet ederek Muhtar Mehmet Daldaban’dan köyün genel durumu hakkında bilgiler aldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 29 Ocak 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@