banner629

Vali Meral Bayram Sonrasında Denetlemelerde Bulundu

Vali Fahri Meral, Ramazan Bayramı sonrası Karaman - Ereğli yolu üzerinde trafik uygulama noktasında denetlemelerde bulunarak trafik ekiplerinden yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

banner491
Vali Meral Bayram Sonrasında Denetlemelerde Bulundu
banner567

2019 yılı Ramazan Bayramı tatili süresince ülke genelinde trafik akışının daha düzenli ve güvenli sağlanması amacıyla bayram öncesi ve sonrasını da kapsayacak şekilde alınacak trafik tedbirleri en üst seviyeye çıkarılırken dokuz günlük bayram tatili dönüşlerinde de trafik denetimleri sıklaştırılarak devam ediyor.

Bu kapsamda Karaman- Ereğli yolu üzerinde il jandarma komutanlığı ve il emniyet müdürlüğü trafik ekipleri tarafından yürütülen uygulamaları yerinde takip eden Vali Fahri Meral, sürücü ve yolcularla bir süre sohbet edip, emniyet kemeri ve hız kuralları başta olmak üzere genel trafik kurallarına uymaları konusunda sürücülere uyarılarda bulunarak, bayram tatili dönüşlerinde, kazasız ve belâsız hayırlı yolculuklar temennisinde bulundu.

Vali Fahri Meral’in Karaman - Ereğli yolu üzerinde trafik uygulama noktasındaki denetlemelerinde, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar ile İl Jandarma Komutanı İsmail Şahin bulundu.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2019, 11:40

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner644

banner612

banner590