banner464

Vali Tapsız Karaman’ı Selamladı

Son Valiler Kararnamesi ile Karaman'a atanan Vali Süleyman Tapsız görevine başladı. Yeni görev koltuğuna oturan Vali Tapsız, göreve başlama mesajı yayınladı.

Vali Tapsız Karaman’ı Selamladı

Son Valiler Kararnamesi ile Karaman'a atanan Vali Süleyman Tapsız görevine başladı. Yeni görev koltuğuna oturan Vali Tapsız, göreve başlama mesajı yayınladı.

14 Haziran 2016 Salı 11:46
1363 Okunma
Vali Tapsız Karaman’ı Selamladı

Karaman Valisi Süleyman Tapsız göreve başlama mesajında şu açıklamalara yer verdi:
“Öncelikle bugün göreve başlarken, beni Karaman Valisi olarak görevlendiren başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ve bakanlarımıza şükranlarımı arz ediyorum.
Köklü bir tarihi ve geçmişi bulunan bir ilde görev yapmak, benim için bir övünç kaynağıdır.
Karaman’da görev yapacak olmak, Karamanlılara ve Karaman’a hizmet etmek benim için bir onurdur.
Siz değerli çalışma arkadaşlarımla karşılıklı güven, dostluk ve işbirliği anlayışı içinde çalışacağız. Temel felsefemiz ve hedefimiz; insana değer veren, her hareketin başlangıç ve bitiş noktası sevgi olan, hukuka bağlı, şeffaf, katılıma açık, toplumumuzun bütün kesimlerini kucaklayan, vatandaşımıza güvenen, ona hizmeti kutsal bilen, güler yüzlü yönetim olacaktır.
Temel prensibimiz, her zaman ve her şartta adalet olacaktır. Ciddi, disiplinli, seviyeli, devletin tek kuruşunun ve halkın hakkını gözeten bir yönetim anlayışı hâkim tutulacaktır.
Karaman’ın yatırım çekmesi, tanıtımı, ihracatının artması, toplumsal bütünlüğünü koruması ve sosyal yapısının güçlenmesi gibi her konudaki hedeflerimize ulaşmak ve Karaman’ı her yönüyle daha yukarılara taşımak için, gerek mesai arkadaşlarımla gerek siz saygıdeğer vatandaşlarımızla uyum ve istişare içinde var gücümüzle çalışacağız ve bu hedeflere ulaşmak üzere hep birlikte gayret göstereceğiz.
İnsanlarımıza “imkân oluşturan”, “refahı ve adaleti tesis etmek için çaba gösteren”, yeni fırsatlar sağlayan bir anlayış içerisinde olacağız.
Milletimize bu seviyede hizmet üretmek, şehrimizin kalkınmasına, insanımızın refahına, huzuruna katkı sağlamak, Karaman’ı bölgesinde fark yaratan bir merkez haline getirmek en büyük hedefimizdir.
Esas amacımız milletimizin gönlünde bir makam kazanmak olacaktır.
Bu vesileyle bütün hemşerilerimi en içten sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.”

Son Güncelleme: 14.06.2016 11:53
Yorumlar