banner877

banner919

banner990

banner957

banner722

Veda Yemeği Düzenledi

Kazımkarabekir İlçe Milli Eğitim Müdürü Selmani Karaçam’a veda yemeği düzenledi.

YEREL 05.03.2018, 15:57 06.03.2018, 16:42
680
Veda Yemeği Düzenledi
banner762

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu tayini çıkarak ilimizden ayrılacak olan Kazımkarabekir İlçe Milli Eğitim Müdürü Selmani Karaçam’a veda yemeği düzenledi.

Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğünde görev yapan ve İstanbul ili Gaziosmanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atanan Kazımkarabekir İlçe Milli Eğitim Müdürü Selmani Karaçam için veda yemeği programı düzenlendi.

Öğretmenevinde düzenlenen programa, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Nurettin Doğan ve Milli Eğitim Şube Müdürleri katıldı.

“ELBETTE HER AYRILIŞIN BİR HÜZNÜ OLUR”

Düzenlenen programda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Selmani Karaçam’ın 15 yıl Karaman’a hizmet ettiğini belirtti.  Kuntoğlu, “Elbette her ayrılışın bir hüznü olur. Eğer siz bir yerde 10 yıl hizmet etmiş iseniz çalıştığınız yeri içleştirmişsiniz demektir. Çalıştığınız süre zarfında da mutlaka biriktirdiğiniz anılarınız olmuştur. Karaman’a milli eğitim yönüyle baktığımız zaman sorunlarını aşmış, yöneticiler açısından okuluna, öğretmen ve öğrencilerine sahip çıkan görevlerini benimseyen eğitim liderlerinden oluşan bir yapıya sahip. Selmani Bey de yapmış olduğu hizmetlerle Karaman’da en iyi şekilde yad edilecektir. Selmani Bey´in tayininin çıkması nedeniyle iyi bir yöneticiyi kaybettiğimizi düşünüyorum. Ama bundan sonraki görev yerinde de en iyi şekilde hizmet edeceğini düşüyorum” diye konuştu.

İl Müdürü Kuntoğlu, Selmani Karaçam ile çalışma döneminde başarılı işlere imza attıklarının altını çizdi. Kuntoğlu, “Selmani Bey´in burada kapanmayan bir kapısı var. Karaman onun evi, bizlerin de İstanbul’da kapısını çalabileceğimiz bir evimiz var artık. Karaman’ın eğitim camiasına verdiği hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hayatında ve yeni görev yerinde başarılar diliyorum” diyerek konuşmasına son verdi.

“BU ÜLKEYE HİZMET ETMEK BOYNUMUZUN BORCU”

İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nun konuşmasının ardından söz alan Selmani Karaçam, Mevlüt Kuntoğlu ile çalışmaktan dolayı çok memnun olduğunu dile getirdi. Karaçam, “Müdür Bey çalıştığı personeline güven veren birisi. Bu bakımdan rahat bir çalışma ortamımız oldu. Yöneticiler olarak bize düşen ise verilen görevi en iyi şekilde yerine getirebilmektir. İstanbul’da sizlerin de artık bir eviniz var. Bir telefonunuz bile benim için bir emir sayılır. Uzun yıllar Karaman için gönülden çalıştık. Makam ve mevkiler gelip geçicidir. Önemli olan hizmet ülkemize hizmet edebilmekti. Çünkü bu ülkeye hizmet etmek boynumuzun borcudur. Umuyorum Karaman’ın eğitimine katkılar sağlayabilmişizdir. Ben şahsen Müdür Bey ile siz değerli arkadaşlarımla birlikte çalışmaktan dolayı çok mutlu oldum. Müdür Bey´e ve sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Program, yemek ikramı ve İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu’nun günün anısına vermiş olduğu plaket ve çekilen fotoğraflarla sona erdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Namaz Vakti 30 Kasım 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@