Villa Cafe’de Konsept Değişikliği

1.Toki de 6 ay önce hizmet vermeye başlayan Villa Cafe, vermiş olduğu kaliteli hizmetlere hızla yenilerini ekleyerek faaliyetlerine devam ediyor.

banner491
Villa Cafe’de Konsept Değişikliği
banner567

Kitap kafe konsepti ile öğrencilerin ve öğretmenlerin büyük beğenisini alan Villa Cafe, hedef kitlesini hızla büyütmeye devam ediyor.

Villa Cafe’nin ortaklarından Enes Güney yaptığı açıklamada, "Halkımıza ve özellikle gençlerimize kaliteli, nezih hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bir eğitimci olarak şunu özellikle ifade etmeliyim ki okuyan, öğrenen, sorgulayan ve araştıran nesillerin yetiştirilmesi toplumumuzdaki bütün fertlerin ortak görevidir. Bizlerde gençlerimizin değerli vakitlerini okuyarak değerlendirmesi maksadıyla Villa Cafe’de gençlerimiz ve halkımız için nezih ve güzel bir okuma ortamı yarattık. Siz değerli müşterilerimizi kahvelerimizi yudumlarken kitap okumaya davet ediyoruz. Ayrıca kafemizdeki birbirinden güzel çizimlerle (Kemal Sunal, Kadir İnanır, Marilyn Monroe, Charlie Chaplin) sizlere eğlenceli deneyimler sunuyoruz. Villa Cafe’mizin çizimlerini yapan Selin Karademir’e (cizen.kadin - instagram) teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2018, 15:27

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner535

banner581